Vera në Halkidiki (10.07-15.07.2020)! 30% zbritje në paketën 6 ditore në hotelin Grecotel MARGO BAY & Club Turquoise 4* me mëngjes të përfshirë nga 377€ për person

Çmimi

377

Vlera

539 €

Zbritje

30%

Kurseni

162 €

 • Rr Zagrebi Nr.19 Pandora Tower , Arberi Pristina 10000

  Më dërgo atje

  +38344116070

  [email protected]

Fitoni

Çmimi është për person për akomodim në Cozy Double për periudhë 10.07-15.07.2020

Në çmim janë të përfshira:

 • Akomodimi me mëngjes
 • Përdorimi pa pagesë i pishinës së jashtme dhe të brendshme
 • Qadrat dhe shezllonet në plazh
 • Parkingu pa pagesë
 • Wi-fi pa pagesë 
 • Përdorimi pa pagesë i kondicionerit në dhomë

Kushtet

 • Kuponi mund të shfrytëzohet nga 10.07.2020 deri më 15.07.2020
 • Oferta vlenë vetëm për klientët e pajisur me viza!!
 • Para se të bleni kuponin, duhet që patjetër të na për disponueshmëri të dhomave në hotel
 • Pasi të bleni kuponin, duhet të na e dërgoni në email, në mënyrë që të kompletoni dhe konfirmoni rezervimin
 • Oferta është për person për akomodim në dhomë dyshe standarde
 • Një kupon vlenë për vetëm një (1) person, për dy (2) persona duhet të blini dy (2) kupona
 • Pagesat shtesë:
 • Taksat turistike paguhen në recepsion
 • Transporti nuk është i përfshirë në çmim
 • Përdorimi i saunas, xhakuzit, hammamit, sallonit të bukurisë, aromaterapisë, masazh, trajtime fytyre dhe trupore.
 • Mini bari, kasaforta, shërbimi në dhomë si dhe lavanderia janë me pagesë shtesë dhe paguhen në recepsion
 • Pijet gjatë vakteve të ngrënies nuk janë të përfshira në çmim
 • Të gjitha masazhat janë me pagesë ekstra

Përshkrimi

Ndodhur rreth 50m nga sheshi qendror i fshatit Chanioti, Grecotel Margo Bay dhe Club Turquoise krenohet me një plazh privat të Flamurit Blu dhe 2 pishina. Rrethuar nga një kopsht me peisazh të mrekullueshëm, hoteli ofron një restorant dhe një tavernë plazhi.
Me ballkone të mobiluar, dhomat në Pella Beach janë zbukuruar me tone prej dheu dhe kanë pamje anësore të detit. Ato kanë kondicioner, TV satelitor, kuti sigurie dhe tualetin.
Në restorantin kryesor, të ftuarit mund të shijojnë pjatat greke dhe ndërkombëtare, ndërsa ka edhe një qoshe me specialitete vendase. Mbrëmjet të organizuara bëhen çdo javë. Koktej dhe pije freskuese shërbehen në holl dhe barin në pishinë.
Qyteti i Kallithea është 15 km larg nga Grecotel, ndërsa fshati bregdetar Pefkochori është në 3 km. 

 • Blerja e kuponave bëhet vetëm përmes faqes së Grouper`it !
 • Grouperi nuk mban asnjë përgjegjësi për shërbimin/produktin.
 • Nëse ju propozojnë të paguani në vend, Ju lutemi na informoni Këtu.
 • RO: Vetëm akomodim
 • BB: Fjetje dhe mëngjes
 • HB: Mëngjes dhe darkë
 • FB: Mëngjes, drekë dhe darkë
 • AI (All Inclusive): Mëngjes, drekë dhe darkë + pije

Dërgoni email kompanisë.

Ende nuk ka komente për këtë ujdi. Bëhu i pari që komenton.
Për të shkruar koment duhet të jeni të kyqur. Kyquni Këtu.