Kaloni pushime të paharrueshme dimërore (04.03-09.03.2021)! 10% zbritje në akomodim me mëngjes dhe darkë të përfshira në Grand Hotel Bansko 4*

Çmimi

216

Vlera

240 €

Zbritje

10%

Kurseni

24 €

Fitoni

Oferta është për person për akomodim në periudhë 04.03-09.03.2021 në dhomë dyshe standarde

Në çmim përfshihen:

 • Akomodimi me mëngjes dhe darkë 
 • Përdorimi pishinës së brendshme, saunas, dhomës së relaksit dhe palestrës
 • Wi-Fi pa pagesë në vendet publike të hotelit

Kushtet

 • Kuponi mund të shfrytëzohet nga 04.03.2021 deri më 09.03.2021
 • Para se të bleni kuponin, duhet që patjetër të na kontaktoni për disponueshmëri të dhomave në hotel (mund t'a bëni këtë me anë të seksionit kërkesë për rezervim)
 • Pas blerjes së kuponit duhet të na kontaktoni përsëri duke na i dërguar kuponët, në mënyrë që të kompletoni dhe konfirmoni rezervimin
 • Një kupon vlenë për vetëm një (1) person, për dy (2) persona duhet të blini dy (2) kupona
 • Transporti nuk është i përfshirë në çmim
 • Në muajin shkurt, ofertat janë për çdo të diele
 • Pagesat shtesë:
 • Taksat turistike prej 1.1€ për person për natë
 • Për pagesa tjera shtesë ju lutemi kontaktoni agjensionin
 • Oferta është e parefundueshme, përveç nëse nuk ka dhoma të lira në hotel

Përshkrimi

Grand Hotel Bansko është një kompleks me 4 yje në Bansko, i vendosur rrëzë maleve të bukura Pirin. Grand Hotel Bansko posedon një bar në lobi dhe një kazino me tavolinë ruletë dhe makina të ndryshme loje.
Qendra shumë e vlerësuar e banjës përmban dhoma masazhesh, 4 sauna të ndryshme, një krevat dielli, një vaskë të nxehtë, banjë turke dhe një dhomë relaksimi. Ofrohen gjithashtu një larmi trajtimesh të shëndetshme dhe relaksuese. Gjithashtu, ka pishina të brendshme dhe të jashtme, si dhe pishina për fëmijë. Për fëmijë, hoteli ofron një kënd lojrash të gjerë me animatorë profesionistë. Palestra përmban pajisje të cilësisë më të lartë.
Grand Hotel Bansko ka restaurantin, i cili shërben një shumëllojshmëri të ushqimit të shijshëm vendor dhe ndërkombëtar. Mysafirët mund të blejnë ski pass në hotel.
Hoteli ofron një larmi të madhe shërbimesh, duke përfshirë transferimet në qendrën e skive të Banskosdhe fshatin Dobrinishte, ski me qira, instruktorë skish dhe udhëzues malesh. Festimet, konkurset dhe ekspozitat tradicionale, si dhe muzika folklorike dhe vallëzimi, do t'ju bëjnë të argëtoheni.

 • Blerja e kuponave bëhet vetëm përmes faqes së Grouper`it !
 • Grouperi nuk mban asnjë përgjegjësi për shërbimin/produktin.
 • Nëse ju propozojnë të paguani në vend, Ju lutemi na informoni Këtu.
 • RO: Vetëm akomodim
 • BB: Fjetje dhe mëngjes
 • HB: Mëngjes dhe darkë
 • FB: Mëngjes, drekë dhe darkë
 • AI (All Inclusive): Mëngjes, drekë dhe darkë + pije

Dërgoni email kompanisë.

Ende nuk ka komente për këtë ujdi. Bëhu i pari që komenton.
Për të shkruar koment duhet të jeni të kyqur. Kyquni Këtu.