Grand Blue Fafa, akomodim me mëngjes + SPA

Çmimi од

78

Çmimi

Opsionet Zgjedhja e opsionit është fushë e domosdoshme!

Koha e mbetur

 • Rr Zagrebi Nr.19 Pandora Tower , Arberi Pristina 10000

  Më dërgo atje

  +38344116070

  [email protected]

Fitoni

Oferta është për person për akomodim në dhomë Double 

Opsionet e ofertës:

2 netë €78
3 netë €111

Në çmim përfshihet:

 • Akomodim në Double Deluxe Room me mëngjes
 • Dhomë me pamje anësore nga deti
 • Pije gjate vakteve
 • SPA Center: Pishinë e brendshme, Jacuzzi, Hammam, Sauna, Banjo Avulli, Dhomë Relaxi me Kripë, Dush Emocional
 • Early check-in & Late check-out

 

Kushtet

 • Kuponi mund të shfrytëzohet nga 18.03.2021 deri më 31.05.2021
 • Para se të bleni kuponin, duhet që patjetër të na për disponueshmëri të dhomave në hotel
 • Pasi të bleni kuponin, duhet të na e dërgoni në email, në mënyrë që të kompletoni dhe konfirmoni rezervimin
 • Një kupon vlenë për vetëm një (1) person 
 • Minimumi i netëve të qëndrimit është 2 netë
 • Pagesat shtesë:
 • Transporti nuk është i përfshirë në çmim
 • Fëmiu i parë nga 0-5.99 është pa pagesë
 • Femiu i parë nga 6-11.99 paguan 50% të shumës për person
 • Fëmiu i dytë nga 0-3.99 është pa pagesë
 • Fëmiu i dytë nga 4-11.99 paguan 50% të shumës për person

Përshkrimi

Me lokacion në plazhin e Golemit, Grand Blue Fafa ka plazhin privat. Hoteli ka pishinë të jashtme dhe qendër fitnesi. Ofron Wi-Fi pa pagesë. Të gjitha dhomat kanë kondicionerë, TV satelitor dhe ballkone. Banjoja mund të jetë me vaskë apo me dushe. Arkitujt e tualetit, pantoflat dhe tharëset e flokëve sigurohen nga hoteli. Kuzhina anon nga specialitetet Italiane. Ndërsa në fund të çdo dite, klientët mund të shijojnë pije në barin e hotelit. 

Tirana është 43km larg, ndërsa Durrësi është 10km nga Grand Blue Fafa Resort. Aeroporti më i afërt është ai i Tiranës e që ndodhet 40km larg. 

 • Blerja e kuponave bëhet vetëm përmes faqes së Grouper`it !
 • Grouperi nuk mban asnjë përgjegjësi për shërbimin/produktin.
 • Nëse ju propozojnë të paguani në vend, Ju lutemi na informoni Këtu.
 • RO: Vetëm akomodim
 • BB: Fjetje dhe mëngjes
 • HB: Mëngjes dhe darkë
 • FB: Mëngjes, drekë dhe darkë
 • AI (All Inclusive): Mëngjes, drekë dhe darkë + pije

Dërgoni email kompanisë.

Ende nuk ka komente për këtë ujdi. Bëhu i pari që komenton.
Për të shkruar koment duhet të jeni të kyqur. Kyquni Këtu.