Black Friday! 25% zbritje në buqeta lulesh të ndryshme te Gift & Flower Shop duke filluar nga 11€

Çmimi од

11.25

Çmimi

Opsionet Zgjedhja e opsionit është fushë e domosdoshme!

Vlera

15 €

Zbritje

25%

Kurseni

3.75 €

Fitoni

Opsionet e ofertës:

Buqeta 1 €15 €11.25
Buqeta 2 €25 €18.75
Buqeta 3 €32 €24
Buqeta 4 €40 €34
Buqeta 5 €58 €43
Buqeta 6 €60 €45
Trëndafil i madh €80 €60

Opsionet e ofertës:

Buqeta 1 €15 €11.25
Buqeta 2 €25 €18.75
Buqeta 3 €32 €24
Buqeta 4 €40 €34
Buqeta 5 €58 €43
Buqeta 6 €60 €45
Trëndafil i madh €80 €60

Dhuro buqetën e luleve atyre që i do!

Kushtet

  • Kuponi mund të shfrytëzohet nga 28.11.2019 deri më 03.12.2019
  • Shkarkoni aplikacionin e Grouper Kosova për Android dhe iOS dhe shijoni blerjen
  • Ju mund të tregoni kuponin për këtë ujdi nga telefoni mobil ose tableti juaj (nuk është e detyrueshme t'a printoni)! 
  • Nëse nuk e përdorni kuponin, fondet për të nuk mund të rimbursohen.

Përshkrimi

Dyqani është një lulishte me shërbim të plotë. Jo vetëm që si GIFT & FLOWER SHOP ofrojmë prerje të freskëta lulesh dhe rregullime te eventeve, ne gjithashtu kemi bimë dhe lule të gjalla. Ne bartim një shumëllojshmëri letrash përshëndetëse (kartolina dhe ftesa), dhurata UNIKE, dhurata për fëmijë, artikuj qirinjsh, antikë dhe shumë më tepër. Ne mund të krijojmë një shportë dhuratë për ju duke përfshirë aty nje shportë ushqimore, shportë me karamele, GET WELL SOON shportë etj, të cilat do t’ia ndriçonin ditën e dikujt. Ju nevojitet një tufë balonash? Ne gjithashtu ofrojmë edhe këtë shërbim. Kemi shumë zgjedhje të ndryshme për ju.

  • Blerja e kuponave bëhet vetëm përmes faqes së Grouper`it !
  • Grouperi nuk mban asnjë përgjegjësi për shërbimin/produktin.
  • Nëse ju propozojnë të paguani në vend, Ju lutemi na informoni Këtu.
Ende nuk ka komente për këtë ujdi. Bëhu i pari që komenton.
Për të shkruar koment duhet të jeni të kyqur. Kyquni Këtu.