22% zbritje në Koc në prush + Menu për dy persona në Gagi Restaurant me vlerë 45€ vetëm për 35€

Çmimi

35

Vlera

45 €

Zbritje

22%

Kurseni

10 €

Fitoni

Në Set Menu përfshihet:

 • Bruschetta
 • Sallatë Gagi për dy persona
 • Koc (Orada) në prush me spinaq dhe patate
 • Panna Cotta
 • 1x Uje Rugove 1L
 • 1x Stone Castle Rose 0.75l

Kushtet

 • Kuponi mund të shfrytëzohet nga 01.07.2020 deri më 02.08.2020
 • Ju mund t'a tregoni kuponin nga telefoni juaj mobil, nuk është obligative të printohet!
 • Oferta është e vlefshme vetëm për restaurant, nuk është e vlefshme për t'a marrë me vete
 • Rezervimi është i obliguar
 • Rezervimin mund ta bëni duke kontaktuar në numrin e telefonit mobil të Gagi Restaurant: +383 44 160 665
 • Nëse nuk e përdorni kuponin, fondet për të nuk mund të rimbursohen

Përshkrimi

Tani, në Gagi Restaurant ushqimi përgatitet nga furra me qymyr Josper Charcoal oven e cila sipas testeve dy-javore që i kemi bërë, ka marrë notën 10 nga ju të dashur klientë. Furra Josper e cila është e instaluar në Gagi Restaurant ka marrë çmime ndërkombtarisht të njohura. Kjo furrë jo vetëm që bënë pjekjen e mishit, ushqimit te detit, perimeve dhe brumërave të ndryshme me qymyr, por edhe avulli i krijuar nga kjo pjekje i jep ushqimit një aromë e shije të përkryer. Gagi Restaurant furnizohet me biftek të freskët çdo ditë nga e hëna deri të shtunën, ndërsa me peshk të freskët 2 deri në 3 herë në jave. Bifteku dhe Peshku, si ushqimet kryesore të Gagi-t, tani kanë edhe shijen e merituar: shijen e qymyrit (prushit) – shije e cila të bënë ta shijoni ushqimin tanë të freskët edhe më shumë. Familja Gagica ju mirëpret me shumë dashuri. Komentet dhe kritikat e juaja do të merren parasysh dhe do të inkorporohen në MENU-në e re të cilën jemi duke e përgatitur.

 • Blerja e kuponave bëhet vetëm përmes faqes së Grouper`it !
 • Grouperi nuk mban asnjë përgjegjësi për shërbimin/produktin.
 • Nëse ju propozojnë të paguani në vend, Ju lutemi na informoni Këtu.
Ende nuk ka komente për këtë ujdi. Bëhu i pari që komenton.
Për të shkruar koment duhet të jeni të kyqur. Kyquni Këtu.