30% zbritje në set menu për dy persona në Gagi Restaurant me vlerë 40€ vetëm për 28€

Çmimi

28

Vlera

40 €

Zbritje

30%

Kurseni

12 €

Fitoni

Një set menu është për dy persona e cila përfshinë:

 • Brusketa
 • Sallatë Gagi (Domatini, sallatë e gjelbërt, këpurdha të feskëta, mollë, tranguj, qepë, rucola, kikirik i bluar, susam i ëmbël, salcë e ëmbël).
 • Panna Cotta
 • Verë Bodrumi i vjetër Rose 1l
 • Ujë Rugove

Opsionale:

 • Linguine Norah (Spinaq, këpurdha të fesketa dhe mozzarella)
 • Risotto me fruta deti (Karkaleca, kallamari, midhje, oktapod, hudhër, salcë e domateve, vaj ulliri extra virgjin)
 • Risotto me pulë, perime dhe soja salcë (Këpurdhë e freskët, patëllxhan i zi, spec dhe karrotë)

 

Kushtet

 • Kuponi mund të shfrytëzohet nga 28.11.2019 deri më 03.12.2019
 • Shkarkoni aplikacionin e Grouper Kosova për Android dhe iOS dhe shijoni blerjen
 • Ju mund të tregoni kuponin për këtë ujdi nga telefoni mobil ose tableti juaj (nuk është e detyrueshme t'a printoni)! 
 • Oferta është e vlefshme vetëm për restaurant, nuk është e vlefshme për t'a marrë me vete
 • Preferohet të bëni rezervim paraprak
 • Rezervimin mund ta bëni duke kontaktuar në numrin e telefonit mobil të Gagi Restaurant: +383 44 160 665
 • Nëse nuk e përdorni kuponin, fondet për të nuk mund të rimbursohen.

Përshkrimi

Tani, në Gagi Restaurant ushqimi përgatitet nga furra me qymyr Josper Charcoal oven e cila sipas testeve dy-javore që i kemi bërë, ka marrë notën 10 nga ju të dashur klientë. Furra Josper e cila është e instaluar në Gagi Restaurant ka marrë çmime ndërkombtarisht të njohura. Kjo furrë jo vetëm që bënë pjekjen e mishit, ushqimit te detit, perimeve dhe brumërave të ndryshme me qymyr, por edhe avulli i krijuar nga kjo pjekje i jep ushqimit një aromë e shije të përkryer. Gagi Restaurant furnizohet me biftek të freskët çdo ditë nga e hëna deri të shtunën, ndërsa me peshk të freskët 2 deri në 3 herë në jave. Bifteku dhe Peshku, si ushqimet kryesore të Gagi-t, tani kanë edhe shijen e merituar: shijen e qymyrit (prushit) – shije e cila të bënë ta shijoni ushqimin tanë të freskët edhe më shumë. Familja Gagica ju mirëpret me shumë dashuri. Komentet dhe kritikat e juaja do të merren parasysh dhe do të inkorporohen në MENU-në e re të cilën jemi duke e përgatitur.

 • Blerja e kuponave bëhet vetëm përmes faqes së Grouper`it !
 • Grouperi nuk mban asnjë përgjegjësi për shërbimin/produktin.
 • Nëse ju propozojnë të paguani në vend, Ju lutemi na informoni Këtu.

b2b

Shume oferte e mire.

Anëtar i Grouper`it nga: 28-05-2019
Për të shkruar koment duhet të jeni të kyqur. Kyquni Këtu.