30% zbritje në anëtarësim 1 mujor në kurs të vallëzimit te Evolution Dance me vlerë 20€ vetëm për 14€

Çmimi

14

Vlera

20 €

Zbritje

30%

Kurseni

6 €

Fitoni

Vallëzimet që do të mësohen: 

 • Salsa 
 • Bachata
 • Kizomba
 • Vals 
 • Rumba
 • Jive
 • Disco Fox
 • Tango etj.

Intensiteti: 1 orë

Orari: Marte - Enjte nga ora 19:30

Kushtet

 • Kuponi mund të shfrytëzohet nga 01.03.2020 deri më 31.03.2020
 • Shkarkoni aplikacionin e Grouper Kosova për Android dhe iOS dhe shijoni blerjen
 • Ju mund të tregoni kuponin për këtë ujdi nga telefoni mobil ose tableti juaj (nuk është e detyrueshme t'a printoni)! 
 • Nëse nuk e përdorni kuponin, fondet për të nuk mund të rimbursohen.

Përshkrimi

Vallëzimi është lëvizja e trupit në një mënyrë ritmike, zakonisht në muzikë dhe brenda një hapësire të caktuar, me qëllim të shprehjes së një ideje ose emocioni, lëshimit të energjisë, ose thjesht kënaqësie. Ju mësoni të koordinoni muskujt për të lëvizur nëpër pozicionet e duhura. Vallëzimi është një aktivitet i shkëlqyeshëm për të ndjekur pothuajse çdo moshë, me kusht që të keni shëndet të duhur për të trajtuar ngurtësitë e vallëzimit për jetën.

 • Blerja e kuponave bëhet vetëm përmes faqes së Grouper`it !
 • Grouperi nuk mban asnjë përgjegjësi për shërbimin/produktin.
 • Nëse ju propozojnë të paguani në vend, Ju lutemi na informoni Këtu.
Ende nuk ka komente për këtë ujdi. Bëhu i pari që komenton.
Për të shkruar koment duhet të jeni të kyqur. Kyquni Këtu.