20% Zbritje në manikyr dhe pedikyr në Eve Beauty Center & SPA

Çmimi од

20

Çmimi

Opsionet Zgjedhja e opsionit është fushë e domosdoshme!

Vlera

25 €

Zbritje

20%

Kurseni

5 €

Koha e mbetur

Fitoni

Opsionet e ofertës:

Mbjellje €25 €20
Llak gell €15 €12
Pedikyr €10 €8
Pedikyr + shputa €20 €16

French +5€
Dizajn për thonjë nga 0.50 deri në 5€
 

Kushtet

  • Kuponi mund të shfrytëzohet nga 10.02.2021 deri më 10.03.2021
  • Shkarkoni aplikacionin e Grouper Kosova për Android dhe iOS dhe shijoni blerjen
  • Ju mund t'a tregoni kuponin për këtë ujdi nga telefoni mobil ose tableti juaj (nuk është e detyrueshme t'a printoni)! 
  • Caktimi i terminit është obligativ. Terminin mund t'a caktoni në numrat 044/651-181
  • Nëse nuk e përdorni kuponin, fondet për të nuk mund të rimbursohen

Përshkrimi

Eve Beauty Center & SPA është një sallon që përkujdeset për pamjen tuaj. Ju ofron një komoditet dhe shërbim të kënaqur nga klientët.

  • Blerja e kuponave bëhet vetëm përmes faqes së Grouper`it !
  • Grouperi nuk mban asnjë përgjegjësi për shërbimin/produktin.
  • Nëse ju propozojnë të paguani në vend, Ju lutemi na informoni Këtu.
Ende nuk ka komente për këtë ujdi. Bëhu i pari që komenton.
Për të shkruar koment duhet të jeni të kyqur. Kyquni Këtu.