40% zbritje në Lifting të fytyrës + Tretman për pastrimin e thellë të lëkurës te EsteMed Beauty Center me vlerë 50€ vetëm për 30€

Çmimi

30

Vlera

50 €

Zbritje

40%

Kurseni

20 €

Të blera: 2

Fitoni

Përfitimet e Liftingu-t të fytyrës:

 • Tërheqja e lekurës 
 • Parandalimi i plakjes
 • Rritje të elasticitetit të lëkures 
 • Përmirësim i qarkullimit të gjakut
 • Shtrëngimi i lëkurës së varur në qafë
 • Ngritja e faqeve, vetullave dhe qepallave
 • Përmirësimin e përkufizimit të nofullës
 • Zbutjen e lekurës

Tretmani për pastrimin e thellë të lëkurës së fytyrës përfshin: 

 • Trajtimin me avull 
 • Pastrimin e mitiserave (blackheads)
 • Trajtimi me scrub 
 • Maskë speciale (varësisht nga tipi i lëkurës)
 • Hidratimi i lëkurës 
 • Hekurosje e fytyrës
 • Masazhë relaksuese 

Përfitimet e tretmanit:

 • Lëkurë e pastruar në thellësi 
 • Ulje e stresit dhe lehtësimi i shqetësimit psikologjik 
 • Parandalon plakjen 
 • Përmirësohet qarkullimi i gjakut 
 • Rinovohet lëkura 
 • Trajtohen shenjat e akneve

Kushtet

 • Kuponi mund të shfrytëzohet nga 27.12.2019 deri më 17.02.2020
 • Shkarkoni aplikacionin e Grouper Kosova për Android dhe iOS dhe shijoni blerjen
 • Ju mund t'a tregoni kuponin për këtë ujdi nga telefoni mobil ose tableti juaj (nuk është e detyrueshme t'a printoni)! 
 • Caktimi i terminit është obligative, mund ta bëni duke kontaktuar në numrin e telefonit të EsteMed Beauty Center: +383 49 180 013
 • Nëse nuk e përdorni kuponin, fondet për të nuk mund të rimbursohen.

Përshkrimi

EsteMed Beauty Center ju ofron gamën më të gjerë të tretmaneve profesionale, si dhe këshilla dhe përgjigje për të gjitha pyetjet tuaja, në botën e shërbimeve të bukurisë. 

Ekipi i sjellshëm dhe profesional është gjithmonë në dispozicionin tuaj. Ne ju ofrojmë cilësinë dhe shërbimin më të mirë që meritoni. Bëni diçka për veten dhe bukurinë tuaj.

 • Blerja e kuponave bëhet vetëm përmes faqes së Grouper`it !
 • Grouperi nuk mban asnjë përgjegjësi për shërbimin/produktin.
 • Nëse ju propozojnë të paguani në vend, Ju lutemi na informoni Këtu.
Ende nuk ka komente për këtë ujdi. Bëhu i pari që komenton.
Për të shkruar koment duhet të jeni të kyqur. Kyquni Këtu.