Deri 33% zbritje në 1 dhe 5 seanca për largimin e celulitit dhe dhjamit te EsteMed Beauty Center

Çmimi од

35

Çmimi

Opsionet Zgjedhja e opsionit është fushë e domosdoshme!

Vlera

50 €

Zbritje

30%

Kurseni

15 €

Fitoni

Opsionet e ofertës:

1 seancë €50 €35
5 seanca €150 €100

MED 360 është një mundësi e trajtimit që më në fund mund ta formësoj trupin në atë mënyrë që të gjitha dietat dhe ushtrimet fizike nuk mund ta bëjnë gjithmonë. Është shumë e efektshme në zvogëlimin e celulitit dhe masë dhjamore.

MED 360 - Benefitet:

 • Është jo-kirurgjikale dhe nuk kërkon kohë joproduktive
 • Ju mund të shihni rezultate në më pak se 4 javë
 • Është efektive në stimulimin e qarkullimit në zonën e trajtuar
 • Largon celulitin
 • Zbut lëkurën e trajtuar
 • Formëson trupin
 • Deri 6cm më pak masë dhjamore

Kushtet

 • Kuponi mund të shfrytëzohet nga 26.12.2019 deri më 20.02.2020
 • Shkarkoni aplikacionin e Grouper Kosova për Android dhe iOS dhe shijoni blerjen
 • Ju mund t'a tregoni kuponin për këtë ujdi nga telefoni mobil ose tableti juaj (nuk është e detyrueshme t'a printoni)! 
 • Caktimi i terminit është obligative, mund ta bëni duke kontaktuar në numrin e telefonit të EsteMed Beauty Center: +383 49 180 013
 • Nëse nuk e përdorni kuponin, fondet për të nuk mund të rimbursohen.

Përshkrimi

EsteMed Beauty Center ju ofron gamën më të gjerë të tretmaneve profesionale, si dhe këshilla dhe përgjigje për të gjitha pyetjet tuaja, në botën e shërbimeve të bukurisë. 

Ekipi i sjellshëm dhe profesional është gjithmonë në dispozicionin tuaj. Ne ju ofrojmë cilësinë dhe shërbimin më të mirë që meritoni. Bëni diçka për veten dhe bukurinë tuaj.

 • Blerja e kuponave bëhet vetëm përmes faqes së Grouper`it !
 • Grouperi nuk mban asnjë përgjegjësi për shërbimin/produktin.
 • Nëse ju propozojnë të paguani në vend, Ju lutemi na informoni Këtu.
Ende nuk ka komente për këtë ujdi. Bëhu i pari që komenton.
Për të shkruar koment duhet të jeni të kyqur. Kyquni Këtu.