Energize and Perfect për lëkurë të thatë

40.2

Zgjedhja e opsionit është fushë e domosdoshme!

Opsionet e ofertës:

Energize and perfect për fytyr normale €40.2

Përshkrimi

Krem i butë dhe delikat që aktivizon metabolizmin e qelizave të lëkurës dhe mikrocirkulimin e lëkurës. Pigmente që reflektojnë dritën menjëherë rrisin pamjen e lëkurës, zvogëlon shenjat e lëkurës së lodhur, rrit tonin dhe gjallërinë e lëkurës dhe stimulon butësisht qelizat e lëkurës "të lodhura". Përmirëson përmbajtjen e lagështisë së lëkurës, forcon dhe zbut lëkurën dhe i jep lëkurës një pamje të relaksuar dhe rrezatuese. I përshtatshëm në mënyrë ideale për lëkurë të thatë dhe nën përbërje.

Përdorimi: Vendoseni në fytyrë në mëngjes dhe në mbrëmje dhe masazhojeni butësisht.

Përbërësit kryesorë: Kafe jeshile, acetat i vitaminës E, peptide matricore, Fucogel®, pigmente reflektuese të dritës

E përshtashme për lëkurë të thatë.

 

  • Blerja e kuponave bëhet vetëm përmes faqes së Grouper`it !
  • Grouperi nuk mban asnjë përgjegjësi për shërbimin/produktin.
  • Nëse ju propozojnë të paguani në vend, Ju lutemi na informoni Këtu.
Ende nuk ka komente për këtë ujdi. Bëhu i pari që komenton.
Për të shkruar koment duhet të jeni të kyqur. Kyquni Këtu.