Veshjet sezonale me zbritje! Me kuponin 1€ përfitoni deri 50% zbritje në të gjithë koleksionin Vjeshtë/Dimër për femra, meshkuj dhe fëmijë në Emporium

Çmimi

1

Të blera: 5

 • City Park, Prishtina

  Më dërgo atje

 • Vala te Qafa, KLA, Prishtina

  Më dërgo atje

 • Garibaldi, Prishtina

  Më dërgo atje

 • Kurrizi Entry 11, Prishtina

  Më dërgo atje

Fitoni

Me kuponin 1€ përfitoni deri 50% zbritje në të gjitha veshjet e koleksionit Vjeshtë/Dimër duke përfshirë veshjet e femrave, meshkujve dhe fëmijëve.

 • Një pjesë e artikujve janë me çmime të reduktuara nga 20% deri në 30% dhe me kupon përfitoni zbritje shtesë prej 20% (shembull: nëse produkti është me 30% zbritje, me kupon përfitoni ekstra 20% zbritje)

Kushtet

 • Kuponi mund të shfrytëzohet nga 28.09.2019 deri më 28.10.2019
 • Shkarkoni aplikacionin e Grouper Kosova për Android dhe iOS dhe shijoni blerjen
 • Ju mund t'a tregoni kuponin për këtë ujdi nga telefoni mobil ose tableti juaj (nuk është e detyrueshme t'a printoni)! 
 • Kuponi është i vlefshëm për të gjitha pikat e Emporium
 • Një kupon vlen për 1 produkt
 • Për më shumë produkte, ju duhet të blini një numër më të madh kuponash
 • Produkti paguhet direkt në dyqanin e Emporium
 • Nëse nuk e përdorni kuponin, fondet për të nuk mund të rimbursohen

Përshkrimi

Shtoni magji pamjes tuaj duke u kombinuar me koleksionet më të reja Vjeshtë/Dimër në EMPORIUM.

 • Blerja e kuponave bëhet vetëm përmes faqes së Grouper`it !
 • Grouperi nuk mban asnjë përgjegjësi për shërbimin/produktin.
 • Nëse ju propozojnë të paguani në vend, Ju lutemi na informoni Këtu.
Ende nuk ka komente për këtë ujdi. Bëhu i pari që komenton.
Për të shkruar koment duhet të jeni të kyqur. Kyquni Këtu.