Me kuponin 1€ përfitoni deri 30% zbritje në parfume dhe produkte per flokë të brendeve të njohura si Armani Code, Lancome, Life Bleaching Powder dhe të tjera në EBC Costmetics

Çmimi

1

Të blera: 6

 • Grand Hotel Prishtina, Mother Teresa Boulevard, Prishtina

  Më dërgo atje

  +38349688886

  [email protected]

 • Royal MALL, Rruga B, Prishtina

  Më dërgo atje

  +38349688886

  [email protected]

Fitoni

Me kuponin 1€ përfitoni 15% zbritje në parfumat:

 • Roberto Cavalli Florence Amber Eau de Parfum 50ml. çmimi: 71.60€ - 60.86€
 • Gucci Bloom Acqua di Fiori eau de toilette 50ml. çmimi: 87.30€ - 74.21€
 • Set parfum dhe maskarë: Lancome La Nuit Tresor Le Bouquet D'Amour 50 ml. dhe Hypnôse Mini Mascara çmimi: 92.20€ - 78.37€
 • Lancome La Vie Est Belle Shower Gel 200ml. çmimi: 36.70€ - 31.20€
 • Lancome La Vie est Belle L'eclat L'eau de parfum 30ml. çmimi: 75.40€ - 64.09€
 • Giorgio Armani Code Colonia Pour Homme Eau de Toilette 125ml. çmimi: 103.20€ - 87.72€

Me kuponin 1€ përfitoni 30% zbirtje në produktet për flokë:

 • Life Bleaching Powder Blue Aluminium bag 500gr. çmimi: 12.50€ - 8.75€
 • Amethyste color mask 250ml. çmimi: 9.80€ - 6.86€
 • Amethyste Hydrate Shampoo 250ml. çmimi: 9.40€ - 6.58€
 • Amethyste Purify Dandruff Control Shampoo 250ml. çmimi: 9.40€ - 6.58€
 • Amethyste Regulate Sebo Control Shampoo 250ml. çmimi: 9.40€ - 6.58€
 • Amethyste Stimulate Hair Loss Control Shampoo 250ml. çmimi: 10.00€ - 7.00€
 • Amethyste Volume Shampoo 250ml. çmimi: 9.80€ - 6.86€
 • Amethyste Volume Conditioner 250ml. çmimi: 9.40€ - 6.58€
 • Amethyste Hydrate Velvet Mask 250ml. çmimi: 9.80€ - 6.86€
 • Amethyste Colouring Mask - Silver 250ml. çmimi: 9.80€ - 6.86€
 • Amethyste Color Shampoo 150ml. çmimi: 9.40€ - 6.58€
 • HD Life Style Hair Spray Extra Hold 500ml. çmimi: 9.60€ - 6.72€
 • HD Life Style Hair Spray Extreme 500ml. çmimi: 9.60€ - 6.72€

Kushtet

 • Kuponi mund të shfrytëzohet nga 03.09.2019 deri më 30.09.2019
 • Shkarkoni aplikacionin e Grouper Kosova për Android dhe iOS dhe shijoni blerjen
 • Ju mund t'a tregoni kuponin për këtë ujdi nga telefoni mobil ose tableti juaj (nuk është e detyrueshme t'a printoni)! 
 • Kuponi është i vlefshëm për të gjitha pikat e EBC Cosmetics
 • Një kupon vlen për 1 produkt
 • Për më shumë produkte, ju duhet të blini një numër më të madh kuponash
 • Produkti paguhet direkt në dyqanet e EBC Cosmetics
 • Nëse nuk e përdorni kuponin, fondet për të nuk mund të rimbursohen

Përshkrimi

EBC Cosmetics është një zingjir i dyqaneve të një game të gjerë kategorish produktesh të kozmetikës në Prishtinë, Kosovë. Këto kategori përfshijnë grimin, parfumat, përkujdesje për fytyrën, përkujdesje për trupin, përkujdesje për flokët dhe të tjera. E themeluar në vitin 1993, mund të themi se edhe tani ajo vazhdon të jetë udhëheqës në këtë industri, ndër tjerët në Kosovë. Ajo është e njohur për origjinalitet dhe markat më ekskluzive ku disa prej tyre me famë botërore janë: LOreal Prestige, Coty Prestige, Dior, Estee Lauder, Clinique, Clarins, Shiseido, Farmavita dhe parfumeria përfshirë: Tom Ford, Niche Parfums (Roja, Amouage, Bond, Montale, Juliette has a Gun), Bvlgari, Prada, Versace ,Dolce&Gabana.

 • Blerja e kuponave bëhet vetëm përmes faqes së Grouper`it !
 • Grouperi nuk mban asnjë përgjegjësi për shërbimin/produktin.
 • Nëse ju propozojnë të paguani në vend, Ju lutemi na informoni Këtu.
Ende nuk ka komente për këtë ujdi. Bëhu i pari që komenton.
Për të shkruar koment duhet të jeni të kyqur. Kyquni Këtu.