Me kuponin 1€ përfitoni 20% zbritje në sherkun Estee Lauder Double Wear në të gjitha nuancat me vlerë 47.60€ vetëm për 38.08€ në EBC Cosmetics

Çmimi

1

Të blera: 1

 • Grand Hotel Prishtina, Mother Teresa Boulevard, Prishtina

  Më dërgo atje

  +38349688886

  [email protected]

 • Royal MALL, Rruga B, Prishtina

  Më dërgo atje

  +38349688886

  [email protected]

Fitoni

 • Estee Lauder Double Wear 30ml. çmimi: 47.60€ - 38.08€
 • Sherk që qëndron 24h
 • Duket i përsosur dhe natyral
 • Mbulon imperfeksionet në fytyrë
 • Përshtatet për të gjitha llojet e lëkures
 • Përfshihen të gjitha llojet e nuancave

Kushtet

 • Kuponi mund të shfrytëzohet nga 25.09.2019 deri më 15.10.2019
 • Shkarkoni aplikacionin e Grouper Kosova për Android dhe iOS dhe shijoni blerjen
 • Ju mund t'a tregoni kuponin për këtë ujdi nga telefoni mobil ose tableti juaj (nuk është e detyrueshme t'a printoni)! 
 • Kuponi është i vlefshëm për të gjitha pikat e EBC Cosmetics
 • Një kupon vlen për 1 produkt
 • Për më shumë produkte, ju duhet të blini një numër më të madh kuponash
 • Produkti paguhet direkt në dyqanet e EBC Cosmetics
 • Nëse nuk e përdorni kuponin, fondet për të nuk mund të rimbursohen

Përshkrimi

EBC Cosmetics është një zingjir i dyqaneve të një game të gjerë kategorish produktesh të kozmetikës në Prishtinë, Kosovë. Këto kategori përfshijnë grimin, parfumat, përkujdesje për fytyrën, përkujdesje për trupin, përkujdesje për flokët dhe të tjera. E themeluar në vitin 1993, mund të themi se edhe tani ajo vazhdon të jetë udhëheqës në këtë industri, ndër tjerët në Kosovë. Ajo është e njohur për origjinalitet dhe markat më ekskluzive ku disa prej tyre me famë botërore janë: LOreal Prestige, Coty Prestige, Dior, Estee Lauder, Clinique, Clarins, Shiseido, Farmavita dhe parfumeria përfshirë: Tom Ford, Niche Parfums (Roja, Amouage, Bond, Montale, Juliette has a Gun), Bvlgari, Prada, Versace ,Dolce&Gabana.

 • Blerja e kuponave bëhet vetëm përmes faqes së Grouper`it !
 • Grouperi nuk mban asnjë përgjegjësi për shërbimin/produktin.
 • Nëse ju propozojnë të paguani në vend, Ju lutemi na informoni Këtu.
Ende nuk ka komente për këtë ujdi. Bëhu i pari që komenton.
Për të shkruar koment duhet të jeni të kyqur. Kyquni Këtu.