Deri 27% zbritje në Çajëra të ndryshëm organik te Go Healthy Tea

Çmimi од

6.99

Çmimi

Opsionet Zgjedhja e opsionit është fushë e domosdoshme!

Vlera

9.6 €

Zbritje

27%

Kurseni

2.61 €

Fitoni

Opsionet e ofertës:

Çaj Mollë e egër, Mente dhe Bliri €9.6 €6.99
Çaj Hibiskus & Kaçe, Fruta Mali dhe Kamomil €11.25 €8.99

Çaji Mollë e Egër 

 • Molla e egër është e pasur me vitaminë A,B1,B2,B3 dhe C.
 • Përmirëson shërimin e plagëve, sistemin imunitar dhe funksionin e muskujve
 • Parandalon plakjen dhe rishfaqjen e infeksioneve
 • Shmang irritimet dhe lodhjen

Çaj Mente

 • Gjethet e Mentës freskojnë natyralisht gojën ndaj janë te rekomandushme për shumë njerëz që vuajnë nga shendeti dentar, era e keqe e gojës, zverdhja e dhëmbëve etj
 • Çaji i Mentës ndihmonë për tretje më të mirë
 • Gjethet e mentës janë të pasura me antioksidante dhe fitoushqyes që i vijnë në ndihmë stomakut për probleme të ndryshme
 • Çaji i Mentës është tejet hidratues për trupin dhe parandalon një sërë problemesh që vijnë nga dehidratimi apo atakun e zemrës

Çaj Bliri 

 • Vlerat shëndetsore të lules së blirit përfshijnë aftësinë për të përmirësuar sistemin imunitar, qetëson organizmin, largon ankthet dhe ulë tensionin e gjakut
 • Është efikas kundër reumës, djersitjes, pagjumësisë, depresionit, nervozizmit, diearresë
 • Pastron gjakun
 • Doza maksimale e këtij çaji është 3 filxhanë në ditë

Çaj Hibiskus me kaçë

 • Çaji prej kaçe përdoret kryesisht për parandalimin dhe trajtimin e gripërave të ndryshëm dhe të ftohjes
 • Personave më të moshuar i preferohet për dhimbje të shpinës dhe këmbëve, nyjeve, dhe atyre me diabet që kanë nivele të larta të kolesterolit (yndyrë në gjak) për ethe, temperaturë
 • Çaji i kaçës është antioksidant i fortë, vitaminat që përmban janë: A,C,E,K.
 • Hibiskusi përmban sasi të vitaminës A, hekur dhe vitaminës C
 • Parandalon sëmundjet e zemrës dhe përmirson sistemin e tretjes

Çaj Fruta mali 

 • Frutat e malit janë të pasur me flavonoidë, një ndër antioksidantët më të fuqishëm. Flavonoidët e ndihmojnë organizmin të jetë më i mbrojtur ndaj sëmundjeve.
 • Antioksidantët kanë një ndikim të fortë në tensionin e lartë të gjakut. Ato zgjerojnë enët e gjakut dhe përmirsojnë qarkullimin e tij duke ulur kështu tensionin
 • Frutat e malit gjithashtu përmbajnë fruktozë, sheqer natyral, që metabolizohet pa nevojën e insulinës

Çaj Kamomil

 • Nxit sistemin imunitar që të luftojë bakteriet
 • Lufton pagjumësinë dhe vepron si qetësues
 • Përdorimi gjatë ciklit menstrual dhe kundër tensionit, rrit nivelet e glicerinës, të cilat reduktojnë spazmat muskulare dhe qetësojnë nervat, duke përfshirë dhe ngërçet uterine dhe tensionin, të dyja të lidhura me ciklin menstrual.
 • Ndihmon në problemet me lëkurën

Kushtet

 • Kuponi mund të shfrytëzohet nga 05.06.2020 deri më 10.07.2020
 • Shkarkoni aplikacionin e Grouper Kosova për Android dhe iOS dhe shijoni blerjen
 • Ju mund t'a tregoni kuponin për këtë ujdi nga telefoni mobil ose tableti juaj (nuk është e detyrueshme t'a printoni)! 
 • Transporti është gratis
 • Për të bërë porosi të çajit kontaktoni me Go healthy tea në faqën e tyre në Instgram
 • Nëse nuk e përdorni kuponin, fondet për të nuk mund të rimbursohen

Përshkrimi

Go healthy është kompani inovative, dinamike dhe me përgjegjësi shoqërore të vendosur për të dhënë një zgjedhje të shëndetshme kudo për të gjithë. Çdo ditë ne mundohemi të ofrojmë produkte me cilësi të lartë që kënaqin klientet tanë. Ideja që qëndron pas Go healthy, rrjedhë nga dëshira për të ofruar produkte bio, organike, të shëndetshme për Kosoven, ku mbledhja, përpunimi dhe paketimi bëhen gjithashtu në Kosovë. Ne mbështesim shumë prodhuesit vendas, duke përdorur produktet me origjinë Kosovare. Gjithashtu sigurojmë punësim dhe mbështetim punonjësit tanë në rrugën e tyre drejt rritjes personale dhe zhvillimit të aftësive duke "mësuar ndërsa bëjnë". Duke i inkurajuar ata të marrin përgjegjësi për veprimet e tyre, ne zhvillojmë udhëheqës të ardhshëm që do të frymëzojnë dhe vazhdojnë trashëgiminë e kompanisë.

 • Blerja e kuponave bëhet vetëm përmes faqes së Grouper`it !
 • Grouperi nuk mban asnjë përgjegjësi për shërbimin/produktin.
 • Nëse ju propozojnë të paguani në vend, Ju lutemi na informoni Këtu.
Ende nuk ka komente për këtë ujdi. Bëhu i pari që komenton.
Për të shkruar koment duhet të jeni të kyqur. Kyquni Këtu.