33% zbritje në Depilim komplet të trupit+Tretmani Hidroterapia me vlerë 75€ vetëm për 50€ te Qendra Estetike Italiane QEI

Çmimi

50

Vlera

75 €

Zbritje

33%

Kurseni

25 €

Fitoni

Depilim:

 • I Këmbëve
 • I Krahëve
 • I Nënsqetullave
 • Bikini

Efektet e tretmanit Hidroterapia:

 • Bënë pastrim të thellë të fytyrës
 • Largon pikat e zeza dhe qelizat e vdekura
 • Kontribon në largimin e akneve
 • Pastron thellësisht poret
 • Bën lëkurën më të ndritshme 
 • Ndihmon në largimin e rrudhave dhe freskon lëkurën e thatë
 • Ndihmon lëkurën e dëmtuar nga dielli dhe largon njollat e kafta
 • Menjëherë pas tretmani do të shihni rezultatet që lëkuren do ta keni më të butë
 • Është tretman jo-invaziv

 

Kushtet

 • Kuponi mund të shfrytëzohet nga 17.09.2019 deri më 17.10.2019
 • Shkarkoni aplikacionin e Grouper Kosova për Android dhe iOS dhe shijoni blerjen
 • Ju mund t'a tregoni kuponin për këtë ujdi nga telefoni mobil ose tableti juaj (nuk është e detyrueshme t'a printoni)! 
 • Caktimi i terminit është obligative, mund ta bëni duke kontaktuar në numrin e telefonit të QEI: +383 44 458 539
 • Nëse nuk e përdorni kuponin, fondet për të nuk mund të rimbursohen

Përshkrimi

Qendra Estetike Italiane është një sallon estetik relaksues. Gjendet në qendër të Prishtines. Klientët tanë ndahen gjithmonë të kënaqur me shërbimin tonë dhe me atmosferën mikëpritëse. Qendra Estetike Italiane ju ofronë komoditet të jashtëzakonshëm dhe relaksues. Ne ofrojmë një gamë të plotë të tretmaneve faciale të famshme dhe të përshtatura për çdo lloj lëkure si: analizë të lëkures, tretman klasik, tretman me argjilë të gjelbër, led maskë, tretman me biotron, treman me biodrogë, tretman hidratues ushqyes+parafin, oksigjeno terapia, radio frekuenca, galvaniko terapia, tretman me pilling kimik kundër njollave, hidro oksigjeno terapia, mbushja e buzëve ose mollëzave me acid hialuronik, dermapen, mbjelljën e qerpikëve dhe mbushjen e tyre. Ne ofrojmë edhe depilime për të gjithë trupin me dyll, depilime me laser po ashtu edhe manikyr dhe pedikyr të të gjitha llojeve që ju dëshironi.

 • Blerja e kuponave bëhet vetëm përmes faqes së Grouper`it !
 • Grouperi nuk mban asnjë përgjegjësi për shërbimin/produktin.
 • Nëse ju propozojnë të paguani në vend, Ju lutemi na informoni Këtu.
Ende nuk ka komente për këtë ujdi. Bëhu i pari që komenton.
Për të shkruar koment duhet të jeni të kyqur. Kyquni Këtu.