20% zbritje në PhotoBooth me mundësi zgjedhje të pakove te D PhotoBooth

Çmimi од

276

Çmimi

Opsionet Zgjedhja e opsionit është fushë e domosdoshme!

Vlera

345 €

Zbritje

20%

Kurseni

69 €

Koha e mbetur

Fitoni

Opsionet e ofertës:

Pako - 3 orë €345 €276
Pako - 5 orë €395 €316
Pako - Premium (deri në fund të mbrëmjes) €495 €396

 • Fotografi të printuara (të pakufizuara)
 • Fotografitë e digjitalizuara
 • Prapavia me material dhe dizajne të ndryshme (gold, bronz etj)
 • Maskota (aksesorë)
 • Album druri i personalizuar me fotografive brenda saj (opsionale)
 • Transporti dhe asistimi prej dy personave

Kushtet

 • Kuponi mund të shfrytëzohet nga 31.08.2020 deri më 30.09.2020
 • Shkarkoni aplikacionin e Grouper Kosova për Android dhe iOS dhe shijoni blerjen
 • Ju mund t'a tregoni kuponin për këtë ujdi nga telefoni mobil ose tableti juaj (nuk është e detyrueshme t'a printoni)!
 • Rezervimi i PhotoBooth është i obliguar parapakisht. Mund t'a bëni duke kontaktuar në numrin: +38349489324
 • Nëse nuk e përdorni kuponin, fondet për të nuk mund të rimbursohen.

Përshkrimi

D PhotoBooth është një faktor shumë i rëndesishëm për eventin tuaj, është paisje elektronike interaktive (e lëvizshme) që mund të përdoret në dasma, evente e ngjarje të korporatave të ndryshme, për të kapur momente gazmore e të sinqerta së bashku me miqt tuaj!

Fotografia mund të realizohet në formate të ndryshme dhe të dizajnohet sipas kërkesës suaj (me logo, sfont apo shkrim brenda fotografisë). Fotot do ti keni në dorë të printuara aty për aty, poashtu e kemi mundësinë që të shpërndani momentin së bashku me foto në rrjetet e juaja sociale direkt nga photobooth.

Albumi i cili do të jetë i dizajnuar dhe gravuar në kopertina të drurit mund të përdoret për çifte të sapo martuar apo dhe ngjarje të tjera sikurse datat e ditëlindjeve me emra, apo çfarëdo ndodhi të tjera.

 • Blerja e kuponave bëhet vetëm përmes faqes së Grouper`it !
 • Grouperi nuk mban asnjë përgjegjësi për shërbimin/produktin.
 • Nëse ju propozojnë të paguani në vend, Ju lutemi na informoni Këtu.
Ende nuk ka komente për këtë ujdi. Bëhu i pari që komenton.
Për të shkruar koment duhet të jeni të kyqur. Kyquni Këtu.