Shijo verën në qendër të Prishtinës në Cozy Apartment! Akomodim 1 ditorë te Cozy Apartment vetëm për 30€

Çmimi

30

 • Sheshi Zahir Pajaziti, Prishtinë

  Më dërgo atje

  +38349131399

  [email protected]

Fitoni

Oferta është per 1-3 persona akomodim në banesë

 • Check in: Pas orës 13:00
 • Check out: Mesdite 12:00
 • Ka ujë dhe rrymë 24 orë 
 • Gjindet në katin e dytë
 • Jepet vetëm me qira ditore ose javore

Në çmim janë të përfshira:

 • Wifi
 • Kuzhina e kompletuar
 • Banjo e kompletuar
 • Peshqirët, shamponi, sapuni
 • Parkingu falas
 • Makinë për larje të rrobave
 • Televizion
 • Mikroval
 • Frigorifer
 • Hekur për hekurosje
 • Ballkon (me pamje direkt mbi sheshin Zahir Pajaziti)

Kushtet

 • Kuponi mund të shfrytëzohet nga 21.07.2020 deri më 20.08.2020
 • Shkarkoni aplikacionin e Grouper Kosova për Android dhe iOS dhe shijoni blerjen
 • Çmimi është për 2 persona. Personi i tretë paguan +5€
 • Për qëndrim më të gjatë ju duhet të bleni numër më të madh kuponash
 • Ju mund t'a tregoni kuponin për këtë ujdi nga telefoni mobil ose tableti juaj (nuk është e detyrueshme t'a printoni)! 
 • Për rezervime kontaktoni në numrin +38349131399 (Rina Krasniqi)
 • Nëse nuk e përdorni kuponin, fondet për të nuk mund të rimbursohen

Përshkrimi

Apartamenti gjindet në zemër të Prishtinës, mu në qender të qendres, afër të gjitha kafeve të famshme dhe lokacioneve turistike. Do të ju pëlqej qëndrimi për shkak të pamjes se mrekullueshme nga ballkoni dhe dhomës së gjumit, dhe atmosferës që krijohet në shesh. Dera hyrjes ka 2 brava. Banesa gjindet në katin e dytë, krevati është shumë i përshtatshëm, kuzhina është e kompletuar me të gjitha elementet (qkado që mungon me kënaqesi ju sjellim). Është një banesë shumë simpatike, me të gjitha kushtet për t’a quajtur shtëpia juaj.

 • Blerja e kuponave bëhet vetëm përmes faqes së Grouper`it !
 • Grouperi nuk mban asnjë përgjegjësi për shërbimin/produktin.
 • Nëse ju propozojnë të paguani në vend, Ju lutemi na informoni Këtu.
 • RO: Vetëm akomodim
 • BB: Fjetje dhe mëngjes
 • HB: Mëngjes dhe darkë
 • FB: Mëngjes, drekë dhe darkë
 • AI (All Inclusive): Mëngjes, drekë dhe darkë + pije

Dërgoni email kompanisë.

Ende nuk ka komente për këtë ujdi. Bëhu i pari që komenton.
Për të shkruar koment duhet të jeni të kyqur. Kyquni Këtu.