Shije unike e djathërave Zvicerane! Deri 50% zbritje në Raclette dhe Fondue të djathërave në Chalet de Gruyѐres PPM

Çmimi од

7.5

Çmimi

Opsionet Zgjedhja e opsionit është fushë e domosdoshme!

Vlera

15 €

Zbritje

50%

Kurseni

7.5 €

Të blera: 15

 • WEB FAQJA

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • Marigona Residence, Preoc

  Më dërgo atje

  +38344490690

  [email protected]

Fitoni

Opsionet e ofertës:

Fondue €15 €7.5
Raclette €20 €14

*Servohet per 2 (dy) persona.

 • Fondue – 4 lloje të djathërave Zvicerane që përgaditen duke u shkrirë në një enë të ngrohtë në të cilën zhyten copëzat e bukës me pirun të gjatë. Preferohet të shoqërohet me verë të bardhë ose çaj të zi.
 • Raclette – Është një pjatë indigjeze Zvicerane. Djathi Raclette është një djath gjysmë i fortë i cili zakonisht formohet në një rrotë prej 6 kg. Djathi Raclette shkrihet pranë një makine speciale dhe mëpas shpërndahet sipri në pijatë. Servohet me patatina të pjekura, lloje të mishërave të terur, spec, sallatë dhe melmesa sipas dëshirës.

Kushtet

 • Kuponi mund të shfrytëzohet nga 06.09.2019 deri më 30.09.2019
 • Shkarkoni aplikacionin e Grouper Kosova në Android ose iOS dhe shijoni blerjen
 • Ju mund t'a tregoni kuponin për këtë ujdi nga telefoni mobil ose tableti juaj (nuk është e detyrueshme t'a printoni)! 
 • Nëse nuk e përdorni kuponin, fondet për të nuk mund të rimbursohen.

Përshkrimi

Chalet de Gruyѐres PPM është vendi i vetëm ku ju mund të shijoni lloj-llojshmërinë e djathrave më të veçantë dhe me metodën më unike të përgaditjes dhe servimit. Ambient i përshtatshem për të kaluar mbrëmje fantastike me familjen, partnerin, shoqërine, bashkëpunëtorët etj.

 • Blerja e kuponave bëhet vetëm përmes faqes së Grouper`it !
 • Grouperi nuk mban asnjë përgjegjësi për shërbimin/produktin.
 • Nëse ju propozojnë të paguani në vend, Ju lutemi na informoni Këtu.
Ende nuk ka komente për këtë ujdi. Bëhu i pari që komenton.
Për të shkruar koment duhet të jeni të kyqur. Kyquni Këtu.