Mahnituni në Egjipt (08.09-14.09.2021)! 7 ditë me shërbim All Inclusive në Caves Beach Resort 5* me transport dhe transfer të përfshirë

Çmimi

559

Vlera

680 €

Zbritje

18%

Kurseni

121 €

Koha e mbetur

 • Rr Zagrebi Nr.19 Pandora Tower , Arberi Pristina 10000

  Më dërgo atje

  +38344116070

  [email protected]

Fitoni

Oferta është për person për akomodim në dhomë dyshe standarde në periudhë 08.09-14.09.2021

Në çmim janë të përfshira:

 • 7 ditë me shërbim All Inclusive
 • Bileta ajrore me fluturim Shkup - Hurghada - Shkup (fluturim i drejtpërdrejtë)
 • 20 kg bagazh për person
 • Transferi aeroport-hotel-aeroport
 • Taksat e aeroportit
 • Wi-Fi pa pagesë në vendet publike të hotelit 
 • Organizimi i marrëveshjes

Kushtet

 • Kuponi mund të shfrytëzohet nga 08.09.2021 deri më 14.09.2021
 • Para se të bleni kuponin, duhet që patjetër të kontaktoni agjensionin për disponueshmëri të dhomave në hotel
 • Pasi të bleni kuponin, duhet të na e dërgoni në email, në mënyrë që të kompletoni dhe konfirmoni rezervimin
 • Oferta është për person për akomodim sipas zgjedhjes suaj
 • Një kupon vlenë për vetëm një (1) person, për dy (2) persona duhet të blini dy (2) kupona
 • Ditën e shtatë përfshihet vetëm mëngjesi, mirëpo mund të përdoren të gjitha facilitetet e hotelit, disa me pagesë shtesë 
 • Hoteli është vetëm për të rritur
 • 50% e pagesës bëhet online për rezervim, ndërsa pjesa tjetër bëhet në agjension
 • Pagesat shtesë:
 • Taksa e vizave prej 50€ për person. Për më shumë informacione rreth vizave, kontaktoni agjensionin.

Përshkrimi

Dizajni i jashtëm i Caves Beach Resort është me një stil unik dhe të mrekullueshëm të Gur-Shkëm-Mal. Duke ofruar një pishinë të hapur dhe një zonë private plazhi, ky hotel (vetëm të rritur) ndodhet në rrethinën Al Ahyaa në Hurghada, 17 km nga Marina e Re. Resorti ka një pishinë të hapur, Barbecue dhe kënd lojërash për fëmijë si dhe bare në hotele.
Çdo dhomë vjen me një TV me kanale satelitore, banjo private të pajisura me vaskë ose dush dhe tharëse flokësh.  Terraca apo ballkone kanë vetëm disa dhoma të caktuara. 
Recepsioni punon 24 orë, ka bankomat, dyqan dhuratash dhe dyqane në brendësi të hotelit.
Një numër aktivitetesh ofrohen në zonë, të tilla si snorkeling dhe rrëshqitje në ajër. Aquarium Grand Hurghada është 23 km nga Caves Beach Resort, ndërsa Senzo Mall është 27 km larg. Aeroporti më i afërt është Aeroporti Ndërkombëtar Hurghada, 18 km nga Caves Beach Resort. 

 • Blerja e kuponave bëhet vetëm përmes faqes së Grouper`it !
 • Grouperi nuk mban asnjë përgjegjësi për shërbimin/produktin.
 • Nëse ju propozojnë të paguani në vend, Ju lutemi na informoni Këtu.
 • RO: Vetëm akomodim
 • BB: Fjetje dhe mëngjes
 • HB: Mëngjes dhe darkë
 • FB: Mëngjes, drekë dhe darkë
 • AI (All Inclusive): Mëngjes, drekë dhe darkë + pije

Dërgoni email kompanisë.

Ende nuk ka komente për këtë ujdi. Bëhu i pari që komenton.
Për të shkruar koment duhet të jeni të kyqur. Kyquni Këtu.