Aksion në Can-Do hapëse e kanaçeve

Çmimi

3.4

Vlera

13 €

Zbritje

74%

Kurseni

9.6 €

Të blera: 1

Fitoni

*Transporti është pa pagesë

Karakteristikat e produktit:

 • Hapëse për kanaçe të ndryshme
 • Lehtë për t'u përdorur
 • Lehtë për t'u pastruar
 • Dizajn elegant dhe nuk zë shumë hapësirë
 • Përmasat: 6.6 x 6cm
 • Diametri: 6 cm

Kushtet

 • Shkarkoni aplikacionin e Grouper Kosova në Android ose iOS dhe shijoni blerjen
 • Ju mund t'a tregoni kuponin për këtë ujdi nga telefoni mobil ose tableti juaj (nuk është e detyrueshme t'a printoni)! 
 • Ju mund të merrni produktin e blerë brenda 1 muaji nga data e blerjes. Nëse nuk merrni brenda afatit të caktuar, fondet për të nuk mund të kthehen.

Përshkrimi

Produktet e Grouper Mall janë kualitative dhe shumë efikase për raste të ndryshme. Ju përfitoni zbritje të mëdha nga këto produkte dhe mund të merrni porosinë falas vetëm me Grouper.

 • Blerja e kuponave bëhet vetëm përmes faqes së Grouper`it !
 • Grouperi nuk mban asnjë përgjegjësi për shërbimin/produktin.
 • Nëse ju propozojnë të paguani në vend, Ju lutemi na informoni Këtu.
Ende nuk ka komente për këtë ujdi. Bëhu i pari që komenton.
Për të shkruar koment duhet të jeni të kyqur. Kyquni Këtu.