BiodrogaMD Clear+ për lëkurë të papastër

28.7

Kushtet

  • Kuponi mund të shfrytëzohet nga 15.11.2020 deri më 22.11.2020

Përshkrimi

BiodrogaMD Clear+ për lëkurë të papastër me prani te akneve,pikave të zeza.

Efektet:

  • Përputhshmëri optimale e lëkurës falë faktorit alternativ të qëndrueshmërisë DMC (Derma Membrane Complex)
  • Siguron lëkurë të kombinuar me nivele të ekuilibruara të vajit / lagështisë
  • Qetëson skuqjen dhe acarimin e mundshëm në zonën T
  • Veprimi i zbutjes së lëkurës
  • Parandalon aknet 
  • Heq të gjith papastërtitë e lëkurës.

Aplikimi:

Në mëngjes dhe në mbrëmje, aplikoni në lëkurën e pastruar dhe të tonifikuar. 

Përbërësit Aktivë:

DMC
Acid salicilik
D-Panthenol
Acid hialuronik
Ekstrakt aloe vera
KOMPLEKS I QART: Ekstrakt leh BioEcolia® + Magnolia officinalis

Madhësia: 75ml

  • Blerja e kuponave bëhet vetëm përmes faqes së Grouper`it !
  • Grouperi nuk mban asnjë përgjegjësi për shërbimin/produktin.
  • Nëse ju propozojnë të paguani në vend, Ju lutemi na informoni Këtu.
Ende nuk ka komente për këtë ujdi. Bëhu i pari që komenton.
Për të shkruar koment duhet të jeni të kyqur. Kyquni Këtu.