BiodrogaMD CC-cream Color correction

33.5

Kushtet

 • Kuponi mund të shfrytëzohet nga 14.11.2020 deri më 21.11.2020

Përshkrimi

BIODROGA MD EVEN & PERFECT CC Cream LSF 20 Ngjyra për lëkurën që skuqet
Varianti i dytë i CC-Cream është për lëkurën veçanërisht e prirur për skuqje për shkak të strukturës së saj të gjelbër të lehta. Ngjyra delikate e gjelbër fsheh në mënyrë të përkryer skuqjen duke lënë një lëkurë të ndritshme dhe të barabartë. Cilësia e butë përshtatet me çdo ton të lëkurës duke lënë një pamje absolutisht natyrale të fytyrës.

Efektet:

 • Krem CC me efekt korrigjues të tonit të lëkurës për një lëkurë të barabartë
 • Efekti anti-plakje, mbulon të metat dhe kushtet në të njëjtën kohë
 • Lëkura e lodhur dhe e  duket përsëri e freskët dhe rinore në një çast 
 • Një produkt për të gjithë - përshtatet me tonin individual të lëkurës
 • Mbulon në mënyrë optike parregullsitë, skuqjen e dritës dhe ndryshimet e pigmentimit 
 • Firmon dhe shtrëngohet për një kohë të gjatë me anë të një përbërësi të bazuar në peptide (SynColl)
 • Hidraton plotësisht lëkurën dhe ndihmon në lidhjen e lagështisë së vlefshme
 • Lëmon strukturën e lëkurës
 • Mbron kundër plakjes së parakohshme të lëkurës, të nxitur nga drita me SPF 20 në intervalin UVA / UVB
 • Ofron mbrojtje nga radikalet e lira
 • Mbulon në mënyrë optike linjat e hollë dhe rrudhat

Per te perdorur:
Butësisht dhe në mënyrë të barabartë vendosni emulsionin e lehtë O / W në lëkurën e pastruar plotësisht pas përdorimit të një serumi dhe / ose kremi. 

 • Blerja e kuponave bëhet vetëm përmes faqes së Grouper`it !
 • Grouperi nuk mban asnjë përgjegjësi për shërbimin/produktin.
 • Nëse ju propozojnë të paguani në vend, Ju lutemi na informoni Këtu.
Ende nuk ka komente për këtë ujdi. Bëhu i pari që komenton.
Për të shkruar koment duhet të jeni të kyqur. Kyquni Këtu.