BiodrogaMD- BB blemish balm SPF15

32.5

Kushtet

  • Kuponi mund të shfrytëzohet nga 12.11.2020 deri më 19.11.2020

Përshkrimi

BB Blemish Balm për lëkurë të papastër (SPF 15) ofron përfitimet e një përbërje të butë dhe në të njëjtën kohë ndihmon për të luftuar papastërtitë e lëkurës. Pigmentet e thyerjes së dritës fshehin papastërtitë, vijat e imëta dhe rrudhat - duke lënë një pamje perfekte. Vepron kundër përhapjes së baktereve të dëmshme të cilat konsiderohen se janë përgjegjëse për zhvillimin e papastërtive të lëkurës. Siguron një nivel të ekuilibruar të lagështisë së lëkurës. Fytyra duket e barabartë dhe perfekte.

* Kjo ka një krem dielli kimik dhe duhet të aplikohet direkt në lëkurë që kremi i diellit të jetë efektiv. .

Në dispozicion në 2 Ngjyra: Mjaltë dhe ngjyrë rëre.

Për të gjitha tipet e lëkurës duke përfshir edhe lekurën e papastër.

  • Blerja e kuponave bëhet vetëm përmes faqes së Grouper`it !
  • Grouperi nuk mban asnjë përgjegjësi për shërbimin/produktin.
  • Nëse ju propozojnë të paguani në vend, Ju lutemi na informoni Këtu.
Ende nuk ka komente për këtë ujdi. Bëhu i pari që komenton.
Për të shkruar koment duhet të jeni të kyqur. Kyquni Këtu.