BiodrogaMD Anti-Redness Calming Cream

58.75

Kushtet

  • Kuponi mund të shfrytëzohet nga 15.11.2020 deri më 22.11.2020

Përshkrimi

Kremi qetësues ANTI-REDNESS ka një efekt qetësues, forcues të lëkurës dhe astringjent. Ndihmon për të kundërshtuar skuqjen dhe kolagjenazat dhe rosacean . Me përdorim të rregullt për një periudhë prej të paktën 4 javësh, skuqja zvogëlohet dukshëm. Telangyn extract Ekstrakti i mëtejshëm dhe i gjetheve të verës së Kuqe forcojnë indet dhe kapilarët. Ekstrakti i lëvores së shelgut ka një efekt frenues të inflamacionit dhe D-Panthenol përmirëson ndarjen e qelizave të lëkurës dhe kështu procesin e shërimit të lëkurës. Vaji i aguliçe mbrëmjes përmirëson procesin natyror të rigjenerimit të lëkurës.

Krem 24 orë për lëkurë të ndjeshme.
Qetëson dhe forcon.
Përmirëson procesin e shërimit të lëkurës.

KËSHILLA E TERAPISTIT T TË LËKURËS
Shtoni një krem të diellit gjatë ditës për të mbrojtur më tej lëkurën. Perdorimi mëngjes dhe mbrëmje.

  • Blerja e kuponave bëhet vetëm përmes faqes së Grouper`it !
  • Grouperi nuk mban asnjë përgjegjësi për shërbimin/produktin.
  • Nëse ju propozojnë të paguani në vend, Ju lutemi na informoni Këtu.
Ende nuk ka komente për këtë ujdi. Bëhu i pari që komenton.
Për të shkruar koment duhet të jeni të kyqur. Kyquni Këtu.