Biodroga- Vitamin Honey mask

26.6

Kushtet

  • Kuponi mund të shfrytëzohet nga 14.11.2020 deri më 21.11.2020

Përshkrimi

Maska Vitamin-Honey është produkti rigjenerues për lëkurën e thatë dhe të lodhur. Kompenson deficitet e lipideve - duke e bërë atë përsëri të zhdërvjellët. Mbron nga radikalet e lira - duke e bërë lëkurën e lodhur të duket përsëri e freskët. Zbut vija të holla dhe rrudha dhe ndihmon qelizat e lëkurës të përdorin oksigjenin në mënyrë efektive.

• Programi rigjenerues për lëkurën e thatë dhe të lodhur.
• Lëkura furnizohet me lipide dhe bëhet përsëri elastike.
• Lëkura vitalizohet dhe fiton freski të re.
• Linjat e hollë dhe rrudhat bëhen të lëmuara.
• Ndihmon qelizat e lëkurës të përdorin oksigjenin në mënyrë efektive.

Për lëkurë të thatë

Aplikimim:

Aplikojeni në fytyrë të pastër një herë ose dy herë në jav, mbajeni 15 min dhe pastaj pastrojeni.

 

  • Blerja e kuponave bëhet vetëm përmes faqes së Grouper`it !
  • Grouperi nuk mban asnjë përgjegjësi për shërbimin/produktin.
  • Nëse ju propozojnë të paguani në vend, Ju lutemi na informoni Këtu.
Ende nuk ka komente për këtë ujdi. Bëhu i pari që komenton.
Për të shkruar koment duhet të jeni të kyqur. Kyquni Këtu.