Biodroga Oxygen Formula,Kujdesi rreth syve

26

Kushtet

  • Kuponi mund të shfrytëzohet nga 14.11.2020 deri më 21.11.2020

Përshkrimi

Kujdesi për sytë Biodroga Oxygen Formula për lëkurën e ngadaltë është një kujdes i pasur për sytë që përmirëson metabolizmin e oksigjenit të lëkurës, i mundëson lëkurës përdorimin e oksigjenit të siguruar nga mekanizmat e transportit të trupit në mënyrë më efikase.

Kujdesi për sytë Biodroga Formula e oksigjenit për lëkurën e njomë qetëson zonën e ndjeshme të syve dhe vepron në mënyrë parandaluese kundër formimit të rrudhave. Siguron mbrojtje intensive për lëkurën dhe i jep lëkurës një pamje më të freskët.Ndihmon ne heqjen e miliave{ pikat e bardha qe shkaktohen shkaku i ynydyrës}. Si dhe fryerjen e syve.

Aplikimi:

Vendosni butësisht rreth gjithë syrit çdo mbrëmje dhe vendoseni pas pastrimit dhe heqjes së make up të  syve.

Sasia 15ml.

  • Blerja e kuponave bëhet vetëm përmes faqes së Grouper`it !
  • Grouperi nuk mban asnjë përgjegjësi për shërbimin/produktin.
  • Nëse ju propozojnë të paguani në vend, Ju lutemi na informoni Këtu.
Ende nuk ka komente për këtë ujdi. Bëhu i pari që komenton.
Për të shkruar koment duhet të jeni të kyqur. Kyquni Këtu.