Biodroga -Lotus and Sience, Anti rrudhë

77.5

Kushtet

  • Kuponi mund të shfrytëzohet nga 12.11.2020 deri më 19.11.2020

Përshkrimi

Kujdesi ditor Anti-Age LOTUS & SCIENCE - me ekstrakt të çmuar të lules së lotusit - rimbush disa nga përsosmëria e lëkurës dhe e lë atë të duket i qartë dhe i pastër. Linjat e hollë dhe rrudhat zvogëlohen, zvogëlohen. Struktura e butë e shkrirjes e vitalizon lëkurën dhe ndihmon për ta mbrojtur atë nga ndikimet e dëmshme mjedisore.

Shfaqja e rrudhave zvogëlohet me 61% pas 6 muajsh. Pas 1 muaji, lagështia e lëkurës rritet me 40% dhe elasticiteti me 53%.

-Preferohet per moshat +35

  • Blerja e kuponave bëhet vetëm përmes faqes së Grouper`it !
  • Grouperi nuk mban asnjë përgjegjësi për shërbimin/produktin.
  • Nëse ju propozojnë të paguani në vend, Ju lutemi na informoni Këtu.
Ende nuk ka komente për këtë ujdi. Bëhu i pari që komenton.
Për të shkruar koment duhet të jeni të kyqur. Kyquni Këtu.