Biodroga Golden Caviar 24hcare

43

Kushtet

  • Kuponi mund të shfrytëzohet nga 12.11.2020 deri më 19.11.2020

Përshkrimi

Biodroga Golden Caviar 24 Hour Care është një krem i pasur që optimizon përmbajtjen e lagështisë së lëkurës dhe jep një ndjesi të butë kadifeje. Aktivizon metabolizmin dhe mikro-qarkullimin, zbut linjat dhe rrudhat dhe rikthen ekuilibrin fiziologjik të lëkurës së stresuar.

Përmbajtja;

  1. Protein soje
  2. Caviar{vezë të peshkut}

Ekstrakti i Kavjarit aktivizon metabolizmin dhe mikro-qarkullimin e qelizave të lëkurës. Kjo rezulton në zbutjen e linjave dhe rrudhave dhe parandalimin e procesit të plakjes së parakohshme të shkaktuar nga mjedisi. Kavjar promovon lidhjen e lagështisë në lëkurë dhe ekuilibron nivelet e lagështisë. Lëkura duket më e barabartë dhe merr kujdes të përsosur.

Tipi i lëkurës: E përshtatshme për të gjitha tipet e lëkurës

  • Blerja e kuponave bëhet vetëm përmes faqes së Grouper`it !
  • Grouperi nuk mban asnjë përgjegjësi për shërbimin/produktin.
  • Nëse ju propozojnë të paguani në vend, Ju lutemi na informoni Këtu.
Ende nuk ka komente për këtë ujdi. Bëhu i pari që komenton.
Për të shkruar koment duhet të jeni të kyqur. Kyquni Këtu.