Biodroga Even and Perfect 50spf

52

Përshkrimi

Krem kundër diellit me faktor mbrojtës nga dielli 50.

Efekti:

  • Mbrojtje e menjëhershme ndaj dëmtimit të lëkurës të shkaktuar nga UV.
  • I përshtatshëm për të gjitha aktivitetet në natyrë.
  • Mbron lëkurën nga plakja e parakohshme, e nxitur nga drita.

Përbërësit aktivë:

  1. Vitamina E acetat.
  2. Bisabolol.
  3. Vitamina B3.

Zbatimi: Vendoseni në lëkurë në mëngjes dhe lëreni të përthithet mirë. Përsëriteni disa herë gjatë ekspozimit të zgjatur në natyrë për të ruajtur faktorin e mbrojtjes nga dielli.

  • Blerja e kuponave bëhet vetëm përmes faqes së Grouper`it !
  • Grouperi nuk mban asnjë përgjegjësi për shërbimin/produktin.
  • Nëse ju propozojnë të paguani në vend, Ju lutemi na informoni Këtu.
Ende nuk ka komente për këtë ujdi. Bëhu i pari që komenton.
Për të shkruar koment duhet të jeni të kyqur. Kyquni Këtu.