Përfitoni zbritje në produktet më kualitative për kujdesin e fytyrës dhe trupit tuaj! Me kuponin 1€ përfitoni 30% zbritje në të gjitha produktet e mirëmbajtjes së fytyrës dhe trupit te Biodroga

Çmimi

1

SASI E LIMITUAR

Të blera: 30

 • Albi Mall

  Më dërgo atje

  +38345818555

  [email protected]

Fitoni

Me kuponin 1€ përfitoni:

30% zbritje në të gjitha produktet e e mirëmbajtjes të fytyrës dhe trupit si: Maska për fytyrë, Make Up, Linja Anti age, Hidratues, Pastrues të fytyrës, Kujdesi për trup

Kushtet

 • Kuponi mund të shfrytëzohet nga 26.08.2019 deri më 10.09.2019
 • Ju mund të tregoni kuponin për këtë ujdi nga telefoni mobil ose tableti juaj (nuk është e detyrueshme për t'a printuar)! 
 • Një kupon vlen për 1 produkt
 • Për më shumë produkte, ju duhet të blini një numër më të madh kuponash
 • Produkti paguhet direkt në dyqanin e Biodroga
 • Nëse nuk e përdorni kuponin, fondet për të nuk mund të rimbursohen

Përshkrimi

Kompania Intercosmetics L.L.C me seli në Prishtinë, është përfaqsues i vetëm i firmës BCG Cosmetics GMBH me seli në Baden-Baden të Gjermanisë për Kosovë dhe Shqipëri. Të gjitha brendet, që firma BCG Cosmetics i prodhon janë BIODROGA, BIODROGA Medic, DR.Scheller dhe Sans Soucis ne i ofrojmë në dyqanet tona. Bëhet fjalë për markat me prestigjioze në fushën e kozmetologjisë e me një traditë të begatë më së 75 vjeqare. Përpos prodhimeve të këtyre Markave të famshme, ofrojmë edhe tretmane profesionale nga personeli i ynë, i cili është trajnuar dhe shkolluar nga ekspertët gjermanë. Nëse keni rastin të vizitoni ndonjë dyqan tonin, ju do të bindeni, se klienti dhe shëndeti i tij janë për ne gjithmonë në rend të parë. Konsultat, dhe këshillat, që personeli i i ynë ju ofron mund të zgjidhim shumë probleme për të cilat ndoshta keni menduar, se nuk ka zgjidhje, si për shembull, rrudhat, aknet, skuqjet nën lëkurë, lëkura e lëshuar, lëkura sensitive, rënija dhe rrallitja e flokëve, celulitida etj. Jemi ndër të parët, që ofrojmë tretmane me metoden e ashtuquajtur Microneedling, procedurë e cila e kursen xhepin dhe shëndetin tuaj, duke ju larguar nderhyrjeve invazive me substanca siç janë Botoxi etj. Prodhimet e markave të lartëpermendura, janë tejet kualitative dhe posedojnë çertifikimet me strikte, që jipen nga institucione prestigjioze në botë. Asnjë produkt i yni nuk përmban substanca të dëmshme apo diskutabile siç janë: parabenet, silikonet, vajrat minerale, yndyrat e kafshëve, ngjyra artificiale etj. Për qdo produkt garantojmë origjinën e tijë si dhe efektin që premton produkti. Motoja e ynë është - Transparencë, kualitet dhe përkujdesje profesionale për klientët tanë!

 • Blerja e kuponave bëhet vetëm përmes faqes së Grouper`it !
 • Grouperi nuk mban asnjë përgjegjësi për shërbimin/produktin.
 • Nëse ju propozojnë të paguani në vend, Ju lutemi na informoni Këtu.
Ende nuk ka komente për këtë ujdi. Bëhu i pari që komenton.
Për të shkruar koment duhet të jeni të kyqur. Kyquni Këtu.