Biçikletë për stërvitje - Active Gym Air Bike

1450

Kushtet

 • Kuponi mund të shfrytëzohet nga 30.07.2020 deri më 06.08.2020

Përshkrimi

Active Bike Gym Air është biçikleta më e popullarizuar statike. Cilësia e vërtetë e kësaj pajisje është rezultat i shumë viteve të kërkimit dhe realizimit të ideve të sportistëve dhe entuziastëve më të mirë profesionistë, të cilët kanë mbledhur përvojën dhe njohuritë e tyre në një vend.

Active Gym Air Bike fitoi nofkën "Killer Big" (në sens pozitiv) sepse u krijua për të djegur kalori maksimale në kohën më të shkurtër të mundshme.

Ajo që veçon nga biçikletat e tjera statike është fakti që ngarkesa e tij rritet në përpjesëtim me shpejtësinë e rritur të pedalimit. Nuk ka zonë të thjeshtë "kthesash", sa më shpejt të ktheni pedalet, aq më e madhe është rezistenca.

Informacionet e produktit:

 • Sistemi i rezistencës: Ajri - 12 nivele
 • Ekrani dixhital: Koha / Reps / Kaloritë
 • Dimensioni i biçikletës: 1300x594x1234mm
 • Dimensioni i paketimit: 1300x480x970mm = 0,60CBM
 • Pesha neto: 44kg
 • Pesha bruto: 50 kg
 • Pesha maksimale e përdoruesit: 150 kg
 • Blerja e kuponave bëhet vetëm përmes faqes së Grouper`it !
 • Grouperi nuk mban asnjë përgjegjësi për shërbimin/produktin.
 • Nëse ju propozojnë të paguani në vend, Ju lutemi na informoni Këtu.
Ende nuk ka komente për këtë ujdi. Bëhu i pari që komenton.
Për të shkruar koment duhet të jeni të kyqur. Kyquni Këtu.