Dilni nga përditshmëria! 2 netë/3 ditë me mëngjes dhe darkë në Bianca Resort & Spa, Kolashin

Çmimi

82

Koha e mbetur

 • Rr Zagrebi Nr.19 Pandora Tower , Arberi Pristina 10000

  Më dërgo atje

  +38344116070

  [email protected]

Fitoni

Oferta është për person për akomodim në dhomë dyshe

Në çmim janë të përfshira:

 • Akomodimi me mëngjes dhe darkë
 • Përdorimi pa pagesë i Spa Qendrës, këndi i lojërave, ping pong, biliardo etj 
 • Parkingu pa pagesë
 • Wi-Fi 

Kushtet

 • Kuponi mund të shfrytëzohet nga 10.04.2021 deri më 30.06.2021
 • Para se të bleni kuponin, duhet që patjetër të na kontaktonipër disponueshmëri të dhomave në hotel
 • Pasi të bleni kuponin, duhet të na e dërgoni në email, në mënyrë që të kompletoni dhe konfirmoni rezervimin
 • Një kupon vlenë për vetëm një (1) person për një (1) natë
 • Pagesat shtesë:
 • Transporti nuk është i përfshirë në çmim
 • Fëmijët nga 0-5.99 janë pa pagesë
 • Fëmijët nga 6-11.99 paguajnë 19€ nata
 • I rrituri i tretë paguan 50% te çmimit për person
 • Taksat e qytetit prej 1.5€ për person në natë paguhen në hotel

Përshkrimi

Bianca Resort & Spa në Kolasin është i rrethuar nga pyje të mrekullueshëm me pamje që të lë pa frymë të malit Bjelasica.

Të gjitha dhomat dhe vendet publike, disa prej tyre me një brendësi të plotë prej druri, kanë pamje nga malet e mbuluara me borë dhe pyjet me pisha. Dhomat luksoze dhe komode janë të pajisura plotësisht me komoditete të standardeve të larta. Arkitektura e Resortit bazohet në idenë e një shtëpizë gjahu në male, dhe ajo dominon Kolasin me këtë pamje unike të jashtme.

Bianca Resort & Spa ofron një restorant ndërkombëtar à la carte - Chives, ndërsa Restoranti Bianca shërben kuzhinën kombëtare. Hoteli ka gjithashtu një bar në lobi, një kafene me sanduiçe, ëmbëlsira dhe akullore, një klub nate dhe një bar Wellness, si dhe shërbim në dhomë 24 orë.

Kolasin ndodhet në lartësinë 954 m mbi nivelin e detit dhe ofron pushime të shkëlqyera si në dimër ashtu edhe në verë, klima e bën atë një banjë të vërtetë ajrore. Një atraksion i veçantë për turistët është Liqeni Biogradsko i vendosur brenda parkut Kombëtar Biogradska Gora, një nga 3 pyjet e ruajtura, të paprishura të Evropës - Bianca është një makinë 30-minuta nga parku.

 • Blerja e kuponave bëhet vetëm përmes faqes së Grouper`it !
 • Grouperi nuk mban asnjë përgjegjësi për shërbimin/produktin.
 • Nëse ju propozojnë të paguani në vend, Ju lutemi na informoni Këtu.
 • RO: Vetëm akomodim
 • BB: Fjetje dhe mëngjes
 • HB: Mëngjes dhe darkë
 • FB: Mëngjes, drekë dhe darkë
 • AI (All Inclusive): Mëngjes, drekë dhe darkë + pije

Dërgoni email kompanisë.

Ende nuk ka komente për këtë ujdi. Bëhu i pari që komenton.
Për të shkruar koment duhet të jeni të kyqur. Kyquni Këtu.