Deri 50% zbritje në ushqime të ndryshme me mundësi zgjedhje te Ben Tatlises Doner

Çmimi од

1

Çmimi

Opsionet Zgjedhja e opsionit është fushë e domosdoshme!

Vlera

2 €

Zbritje

50%

Kurseni

1 €

Të blera: 20

 • Sheshi Zahir Pajaziti, Prishtina

  Më dërgo atje

  044905050

  [email protected]

 • Çagllavicë, rrethi i parë nga Prishtina

  Më dërgo atje

  044905050

  [email protected]

Fitoni

Opsionet e ofertës:

Doner në petë + Ajran €2 €1
Doner në bukë + Ajran €2 €1
Doner në pjatë + Ajran €3 €2
Doner viçi në petë + Ajran €2.5 €1.5
Doner viçi në bukë + Ajran €2.5 €1.5
Doner viçi në pjatë + Ajran €3.5 €2.5
Samun me suxhuk + Ajran €2 €1
Samun me mish pule + Ajran €2 €1
Samun me përshutë + Ajran €2 €1
Pide me kaçkavall + Ajran €2.2 €1.2
Pide me mish pule + Ajran €2.5 €1.5
Pide me suxhuk + Ajran €2.5 €1.5
Pide me mish të bluar + Ajran €2.5 €1.5
Pide me përshutë + Ajran €2.5 €1.5

Kushtet

 • Kuponi mund të shfrytëzohet nga 21.07.2020 deri më 05.08.2020
 • Shkarkoni aplikacionin e Grouper Kosova për Android dhe iOS dhe shijoni blerjen
 • Oferta është e vlefshme për pikën te Sheshi Zahir Pajaziti dhe te rrethi në Çagllavicë 
 • Ju mund t'a tregoni kuponin për këtë ujdi nga telefoni mobil ose tableti juaj (nuk është e detyrueshme t'a printoni)!
 • Nëse nuk e përdorni kuponin, fondet për të nuk mund të rimbursohen

Përshkrimi

Ben Tatlises Doner premton shije unike, ambient të ngrohtë dhe mirëpritje të veçant.

 • Blerja e kuponave bëhet vetëm përmes faqes së Grouper`it !
 • Grouperi nuk mban asnjë përgjegjësi për shërbimin/produktin.
 • Nëse ju propozojnë të paguani në vend, Ju lutemi na informoni Këtu.
Ende nuk ka komente për këtë ujdi. Bëhu i pari që komenton.
Për të shkruar koment duhet të jeni të kyqur. Kyquni Këtu.