Relaksohuni në Sandanski (24.05-29.05.2021)! Paketë 6 ditore me mëngjes të përfshirë në Interhotel 4* Sandanski

Çmimi

199

SASI E LIMITUAR

 • Rr Zagrebi Nr.19 Pandora Tower , Arberi Pristina 10000

  Më dërgo atje

  +38344116070

  [email protected]

Fitoni

Oferta është për person për 5 netë / 6 ditë 

Në çmim përfshihen:

 • Akomodim me mëngjes 
 • Përdorimi i saunas, banjos me avull dhe palestrës
 • Përdorimi i pishinës së brendshme me ujë termal
 • Përdorimi i pishinës së jashtme me ujë termal
 • Wi-Fi pa pagesë në gjithë hotelin
 • Këndi i jashtëm i lojërave për fëmijë me animatorë profesional
 • Taksa turistike

Kushtet

 • Kuponi mund të shfrytëzohet nga 12.04.2021 deri më 31.05.2021
 • Oferta vlenë vetëm për klientët e pajisur me viza!!
 • Para se të bleni kuponin, duhet që patjetër të kontaktoni agjensionin për disponueshmëri të dhomave në hotel (mund t'a bëni këtë me anë të seksionit kërkesë për rezervim)
 • Pas blerjes së kuponit duhet të kontaktoni agjensionin përsëri duke ua dërguar kuponët, në mënyrë që të kompletoni dhe konfirmoni rezervimin
 • Një kupon vlenë për vetëm një (1) person, për dy (2) persona duhet të blini dy (2) kupona
 • Transporti nuk është i përfshirë në çmim
 • Për oagesa shtesë, na kontaktoni
 • Oferta është e parefundueshme, përveç nëse nuk ka dhoma të lira në hotel

Përshkrimi

Interhotel Sandanski ndodhet në Bullgarinë Jugperëndimore, një rajon i njohur për burimet e tij termale dhe klimën shëruese. E vendosur në qendër të Sandanskit, vetëm disa hapa nga Parku i Qytetit, rrugës tregtare dhe afër shumë objekteve kulturore dhe historike. Hoteli ofron një nga qendrat më të mëdha të trajtimit mjekësor dhe rehabilitimit në Ballkan.
Kapaciteti dhe shërbimi:
Ka 3 pishina, njëra prej të cilave është uji termik me temperaturë të ujit - 38 gradë, sauna, banjë me avull, xhakuzi, palestër. Kompleksi gjithashtu ka 5 fusha tenisi të teknologjisë së lartë, të përshtatshme për organizimin e turneve profesionale. Hoteli ofron salla konferencash me një kapacitet prej 30 deri 250 vende të pajisura me pajisjet më të reja për të gjitha llojet e seminareve dhe prezantimeve.

 • Blerja e kuponave bëhet vetëm përmes faqes së Grouper`it !
 • Grouperi nuk mban asnjë përgjegjësi për shërbimin/produktin.
 • Nëse ju propozojnë të paguani në vend, Ju lutemi na informoni Këtu.
 • RO: Vetëm akomodim
 • BB: Fjetje dhe mëngjes
 • HB: Mëngjes dhe darkë
 • FB: Mëngjes, drekë dhe darkë
 • AI (All Inclusive): Mëngjes, drekë dhe darkë + pije

Dërgoni email kompanisë.

Ende nuk ka komente për këtë ujdi. Bëhu i pari që komenton.
Për të shkruar koment duhet të jeni të kyqur. Kyquni Këtu.