25% zbritje në regjistrimin e Patentë shoferit në kategorinë B me 20 orë të përfshira te Autoshkolla Qendra me vlerë 200€ vetëm për 150€

Çmimi

150

Vlera

200 €

Zbritje

25%

Kurseni

50 €

Të blera: 1

 • Dardania, Posta dhe Telekomunikacioni i Kosovës

  Më dërgo atje

  044744327 049744327 044744327

  [email protected]

Fitoni

Trajnimi i kategorisë B (20+20)

 • Trajnim 20 orësh me një instruktor/e profesional/e
 • Makina në gjendje të shkëlqyer
 • Ndihmë për tejkalimin e çdo vështirësie në testet e të mësuarit
 • Një qasje profesionale nga instruktorë profesional për të ju ndihmuar të zotëroni të gjithë procesin

Orari i ligjeratave: E hënë - E premte 10:00-16:00

 

Kushtet

 • Kuponi mund të shfrytëzohet nga 30.12.2019 deri më 31.01.2020
 • Shkarkoni aplikacionin e Grouper Kosova për Android dhe iOS dhe shijoni blerjen
 • Ju mund t'a tregoni kuponin për këtë ujdi nga telefoni mobil ose tableti juaj (nuk është e detyrueshme t'a printoni)! 
 • Nëse nuk e përdorni kuponin, fondet për të nuk mund të rimbursohen

Përshkrimi

Padyshim se interesimi i kandidatëve për t’u pajisur me Patentë Shoferi në Autoshkollën “Qendra”, duke u bërë kështu pjesë e pandashme e sukseseve tona të përditshme si dhe përshtypjet e kandidatëve të të gjitha kategorive, e bëjnë autoshkollën tonë jo vetëm ndër më të kërkuarat po edhe ndër më atraktivet në kryeqytet dhe jo vetëm.

Prandaj, mos hezitoni të bëheni edhe ju pjesë e sukseseve të autoshkollës sonë si dhe të përfitoni nga kushtet që ofrojmë.

 • Blerja e kuponave bëhet vetëm përmes faqes së Grouper`it !
 • Grouperi nuk mban asnjë përgjegjësi për shërbimin/produktin.
 • Nëse ju propozojnë të paguani në vend, Ju lutemi na informoni Këtu.
Ende nuk ka komente për këtë ujdi. Bëhu i pari që komenton.
Për të shkruar koment duhet të jeni të kyqur. Kyquni Këtu.