Egjipt (17.06-23.06.2020)! 30% zbritje në paketën 7 ditore me shërbim All Inclusive në Aurora Oriental Resort 4* me transport dhe transfer të përfshirë për vetëm 429€ për person

Çmimi

429

SASI E LIMITUAR

 • Rr Zagrebi Nr.19 Pandora Tower , Arberi Pristina 10000

  Më dërgo atje

  +38344116070

  [email protected]

Fitoni

Oferta është për person për akomodim në dhomë dyshe standarde në periudhë 17.06-23.06.2020

Në çmim janë të përfshira:

 • 7 ditë me shërbim All Inclusive
 • Bileta ajrore me fluturim Shkup - Sharm El Sheikh - Shkup (fluturim i drejtpërdrejtë)
 • 20 kg bagazh për person
 • Transferi aeroport-hotel-aeroport
 • Taksat e aeroportit
 • Wi-Fi pa pagesë në vendet publike të hotelit 
 • Organizimi i marrëveshjes

Kushtet

 • Kuponi mund të shfrytëzohet nga 17.06.2020 deri më 23.06.2020
 • Para se të bleni kuponin, duhet që patjetër të kontaktoni agjensionin për disponueshmëri të dhomave në hotel
 • Pasi të bleni kuponin, duhet të na e dërgoni në email, në mënyrë që të kompletoni dhe konfirmoni rezervimin
 • Oferta është për person për akomodim sipas zgjedhjes suaj
 • Një kupon vlenë për vetëm një (1) person, për dy (2) persona duhet të blini dy (2) kupona
 • Ditën e shtatë përfshihet vetëm mëngjesi, mirëpo mund të përdoren të gjitha facilitetet e hotelit, disa me pagesë shtesë 
 • 50% e pagesës bëhet online për rezervim, ndërsa pjesa tjetër bëhet në agjension
 • Pagesat shtesë:
 • Taksa e vizave prej 60€ për person. Për më shumë informacione rreth vizave, kontaktoni agjensionin.

Përshkrimi

I ndodhur në plazh, ky hotel ofron dhoma te bollshme dhe moderne me pamje nga Deti i Kuq apo pishina. Hoteli është përballë me ishullin Tiran, dhe është 20-minuta me makinë larg nga Naema Bay.
Të gjitha dhomat në Oriental Sharm El Sheikh kanë ballkon privat dhe, minibar, kasafortë dhe tharëse të flokëve. Çdo dhomë ka një banjo moderne private me vaskë dhe dush.
Mëngjesi është në dispozicion në restaurantin me temë Mesdhtare  me ndriçimin e saj të lehtë dhe qoshet me shtrojë komode. Shërbimi në dhomë është gjithashtu në dispozicion në Sharm El Sheikh Aurora Resort Oriental.
Palestra e madhe u ofron klientëve mundësinë për të shijuar ushtrimet. Përndryshe, vizitorët mund të pushojnë pranë pishinës ose në holl.
Ky vendpushim ndodhet përballë qendrës argëtuese të La Strada të zonës Nabq.

 • Blerja e kuponave bëhet vetëm përmes faqes së Grouper`it !
 • Grouperi nuk mban asnjë përgjegjësi për shërbimin/produktin.
 • Nëse ju propozojnë të paguani në vend, Ju lutemi na informoni Këtu.
 • RO: Vetëm akomodim
 • BB: Fjetje dhe mëngjes
 • HB: Mëngjes dhe darkë
 • FB: Mëngjes, drekë dhe darkë
 • AI (All Inclusive): Mëngjes, drekë dhe darkë + pije

Dërgoni email kompanisë.

Ende nuk ka komente për këtë ujdi. Bëhu i pari që komenton.
Për të shkruar koment duhet të jeni të kyqur. Kyquni Këtu.