Ofertë ekskluzive për Tajlandë, Phuket (29.09-07.10.2019)! Paketë 8 ditore me mëngjes + transport dhe transfer të përfshirë në "The ASHLEE Plaza Patong Hotel & Spa 4*" për vetëm 859€

Çmimi

859

Vlera

949 €

Zbritje

9%

Kurseni

90 €

SASI E LIMITUAR

 • Rr Zagrebi Nr.19 Pandora Tower , Arberi Pristina 10000

  Më dërgo atje

  +38338604010

  [email protected]

Fitoni

Oferta është për person për akomodim në periudhë 29.09-07.10.2019 në The ASHLEE Plaza Patong Hotel & Spa 4*

Në çmim janë të përfshira:

 • 7 netë akomodim në hotel me mëngjes të përfshirë
 • Bileta ajrore me fluturim Shkup - Doha - Phuket - Doha - Shkup
 • 30kg bagazh për person
 • Transferi aeroport-hotel-aeroport
 • Taksat e aeroportit
 • Organizimi i marrëveshjes

Kushtet

 • Kuponi mund të shfrytëzohet nga 29.09.2019 deri më 07.10.2019
 • Para se të bleni kuponin, duhet që patjetër të na kontaktoni për disponueshmëri të vendeve
 • Pasi të bleni kuponin, duhet të na e dërgoni në email në mënyrë që të kompletoni dhe konfirmoni rezervimin
 • Oferta është për person për akomodim sipas zgjedhjes suaj
 • Një kupon vlenë për vetëm një (1) person, për dy (2) persona duhet të blini dy (2) kupona
 • Taksa e vizave prej 90€ për person nuk është e përfshirë në çmim. Për më shumë informacione rreth vizave, kontaktoni agjensionin.
 • Oferta është e limituar

Përshkrimi

"Ajo që ne jemi, është produkt i të menduarit tonë. Me mendimet tona ne krijojmë botën" - BUDHA

Dita 1 – E Premte 27.09.2019 – Shkup
Nisja nga Shkupi për në Doha në orën 12:25. Arritja në Doha në orën 18:20 (lokale). Për në Phuket niseni në ora 20:00 (lokale).
Dita 2 – E Shtune 28.09.2019
Arritja në Phuket në mëngjes në ora 06:55 (lokale). Në Phuket ju mirëpresin partnerët lokal dhe pastaj transferoheni në hotel. Kohë e lirë për aktivitete individuale.
Dita 3 – E Diel 29.09.2019
Pas mëngjesit në hotel keni kohë të lirë për aktivitete individuale dhe të shijoni plazhin më të famshëm në Phuket - plazhi Patong. Kënaquni në plazhet e pafundme me rërë të bardhë, restaurantet e shumta nga ku, përmes ushqimit tradicional, do të ndjeni frymën e Tajlandës, dyqanet ku njerëzit lokal do t'ju mirëpresin me buzëqeshje të ngrohtë dhe mbrëmje të paharrueshme gjatë natës. Thjesht, shkoni me ritmin e një prej ishujve më të bukur të detit Andaman.
Dita 4 – E Hënë 30.09.2019
Pas mëngjesit në hotel keni kohë për aktivitete individuale
Dita 5 – E Martë 01.10.2019
Pas mëngjesit në hotel keni kohë për aktivitete individuale
Dita 6 – E Mërkurë 02.10.2019
Pas mëngjesit në hotel keni kohë për aktivitete individuale
Dita 7 – E Enjte 03.10.2019
Pas mëngjesit në hotel keni kohë për aktivitete individuale
Dita 8 – E Premte 04.10.2019
Pas mëngjesit në hotel keni kohë për aktivitete individuale.
Dita 9 – E Shtunë 05.10.2019
Pas mëngjesit në hotel keni kohë për aktivitete individuale. Transferi për në aeroport bëhet në orar të paracaktuar. Nisja për në Doha bëhet në 20:40. Atje mbërrini në 23:55. Nisja për në Shkup bëhet në ora 07:00, ndërsa atje mbërrini në ora 11:15

 • Blerja e kuponave bëhet vetëm përmes faqes së Grouper`it !
 • Grouperi nuk mban asnjë përgjegjësi për shërbimin/produktin.
 • Nëse ju propozojnë të paguani në vend, Ju lutemi na informoni Këtu.
 • RO: Vetëm akomodim
 • BB: Fjetje dhe mëngjes
 • HB: Mëngjes dhe darkë
 • FB: Mëngjes, drekë dhe darkë
 • AI (All Inclusive): Mëngjes, drekë dhe darkë + pije

Dërgoni email kompanisë.

Ende nuk ka komente për këtë ujdi. Bëhu i pari që komenton.
Për të shkruar koment duhet të jeni të kyqur. Kyquni Këtu.