VITI I RI EKZOTIK në Tajlandë, Phuket (25.12-03.01.2020)! Paketë 8 ditore me mëngjes + transport dhe transfer të përfshirë në hotelin e zgjedhur në Phuket duke filluar nga 1000€ për person

Çmimi од

970

Çmimi

Opsionet Zgjedhja e opsionit është fushë e domosdoshme!

Vlera

1070 €

Zbritje

9%

Kurseni

100 €

Fitoni

Ofertat janë për person për akomodim sipas zgjedhjes suaj për periudhë 25.12-03.01.2019

Opsionet e ofertës:

Ashlee Hub Hotel Patong Phuket 4 * €1070
€970
Millennium Resort Patong Phuket 5 * €1530
€1430

Në çmim janë të përfshira:

 • 7 netë akomodim në hotelin e zgjedhur me mëngjes të përfshirë
 • Bileta ajrore me fluturim Shkup - Doha - Phuket - Doha - Shkup
 • 30kg bagazh për person
 • Transferi aeroport-hotel-aeroport
 • Taksat e aeroportit 
 • Organizimi i marrëveshjes

Kushtet

 • Kuponi mund të shfrytëzohet nga 25.12.2019 deri më 03.01.2020
 • Para se të bleni kuponin, duhet që patjetër të na kontaktoni për disponueshmëri të vendeve
 • Pasi të bleni kuponin, duhet të na e dërgoni në email në mënyrë që të kompletoni dhe konfirmoni rezervimin
 • Oferta është për person për akomodim sipas zgjedhjes suaj
 • Një kupon vlenë për vetëm një (1) person, për dy (2) persona duhet të blini dy (2) kupona
 • Taksa e vizave prej 90€ për person nuk është e përfshirë në çmim. Për më shumë informacione rreth vizave, kontaktoni agjensionin.
 • Oferta është e limituar

Përshkrimi

"Ajo që ne jemi, është produkt i të menduarit tonë. Me mendimet tona ne krijojmë botën" - BUDHA

Dita 1 – E Mërkure 25.12.2019 – Shkup
Nisja nga Shkupi për në Doha në orën 11:55. Arritja në Doha në orën 18:50 (lokale). Për në Phuket niseni në ora 20:15 (lokale).
Dita 2 – E Enjte 26.12.2019
Arritja në Phuket në mëngjes në ora 07:05 (lokale). Në Phuket ju mirëpresin partnerët lokal dhe pastaj transferoheni në hotel. Kohë e lirë për aktivitete individuale.
Dita 3 – E Premte 27.12.2019
Pas mëngjesit në hotel keni kohë të lirë për aktivitete individuale dhe të shijoni plazhin më të famshëm në Phuket - plazhi Patong. Kënaquni në plazhet e pafundme me rërë të bardhë, restaurantet e shumta nga ku, përmes ushqimit tradicional, do të ndjeni frymën e Tajlandës, dyqanet ku njerëzit lokal do t'ju mirëpresin me buzëqeshje të ngrohtë dhe mbrëmje të paharrueshme gjatë natës. Thjesht, shkoni me ritmin e një prej ishujve më të bukur të detit Andaman.
Dita 4 – E Shtune 28.12.2019
Pas mëngjesit në hotel keni kohë për aktivitete individuale apo mund edhe të zgjedhni shëtitjen opsionale: udhëtim tërë ditor në Phi Phi Island (90€ për person)
Dita 5 – E Diele 29.12.2019
Pas mëngjesit në hotel keni kohë për aktivitete individuale.
Dita 6 – E Hënë 30.12.2019
Pas mëngjesit në hotel keni kohë për aktivitete individuale apo mund edhe të zgjedhni shëtitjen opsionale: udhëtim tërë ditor në Phang Nga Bay (90€ për person)
Dita 7 – E Marte 31.12.2019
Pas mëngjesit në hotel keni kohë për aktivitete individuale. Gjatë mbrëmjes gala keni mundësi të jeni pjesë e festimit të Vitit të Ri 2020. (Pijet nuk janë të përfshira në paketë) 
Dita 8 – E Mërkure 01.01.2019
Pas mëngjesit në hotel keni kohë për aktivitete individuale.
Dita 9 – E Enjte 02.01.2019
Pas mëngjesit në hotel keni kohë për aktivitete individuale. Transferi për në aeroport bëhet në orar të paracaktuar. Nisja për në Doha bëhet në 19:40. Atje mbërrini në 10:55.

 

 • Blerja e kuponave bëhet vetëm përmes faqes së Grouper`it !
 • Grouperi nuk mban asnjë përgjegjësi për shërbimin/produktin.
 • Nëse ju propozojnë të paguani në vend, Ju lutemi na informoni Këtu.
 • RO: Vetëm akomodim
 • BB: Fjetje dhe mëngjes
 • HB: Mëngjes dhe darkë
 • FB: Mëngjes, drekë dhe darkë
 • AI (All Inclusive): Mëngjes, drekë dhe darkë + pije

Dërgoni email kompanisë.

Ende nuk ka komente për këtë ujdi. Bëhu i pari që komenton.
Për të shkruar koment duhet të jeni të kyqur. Kyquni Këtu.