Kaloni pushime të paharrueshme dimërore (28.02-03.03.2020)! Paketë 5 ditore me mëngjes dhe darkë të përfshira në Spa Hotel Emerald 4* Bansko

Çmimi од

136.4

Çmimi

Opsionet Zgjedhja e opsionit është fushë e domosdoshme!

Vlera

180.5 €

Zbritje

24%

Kurseni

44.1 €

Të blera: 26

 • Rr Zagrebi Nr.19 Pandora Tower , Arberi Pristina 10000

  Më dërgo atje

  +38344116070

  [email protected]

Fitoni

Oferta është për person për akomodim në Double room në datë 28.02-03.03.2020

Opsionet e ofertës:

Double room €180.5
€136.4

 

Në çmim përfshihen:

 • Akomodim në dhomë dyshe apo familjare me mëngjes dhe darkë + pije gjatë vakteve
 • Përdorimi pishinës së brendshme, saunas, dhomës me avull dhe xhakuzit
 • Wi-Fi pa pagesë në vendet publike të hotelit
 • Taksat turistike

Pijet që përfshihen gjatë mëngjesit:

 • Ujë, kafe, çaj, qumësht, kakao, kapuqino, lëng frutash

Pijet që përfshihen gjatë darkës:

 • Ujë, kafe, çaj, qumësht, kakao, kapuqino, lëng frutash, verë

Kushtet

 • Kuponi mund të shfrytëzohet nga 28.02.2020 deri më 03.03.2020
 • Oferta vlenë vetëm për klientët e pajisur me viza!!
 • Para se të bleni kuponin, duhet që patjetër të kontaktoni agjensionin për disponueshmëri të dhomave në hotel (mund t'a bëni këtë me anë të seksionit kërkesë për rezervim)
 • Pas blerjes së kuponit duhet të kontaktoni agjensionin përsëri duke ua dërguar kuponët, në mënyrë që të kompletoni dhe konfirmoni rezervimin
 • Një kupon vlenë për vetëm një (1) person, për dy (2) persona duhet të blini dy (2) kupona
 • Transporti nuk është i përfshirë në çmim

Përshkrimi

Emerald Spa Hotel ndodhet buzë Malleve Pirin, 1 minutë larg liftit të skive. Posedon sauna, banjo me avull, xhakuzi, pishinë të brendshme si dhe palestër. 
Hoteli ofron dhoma me hapësirë të bollshme dhe të rehatshme me pamje të mrekullueshme nga malet. Në Spa qendër mund të shijoni tretmane të ndryshme relaksimi 
Restauranti si dhe lobi bari shërbejnë kuzhinë Bullgare si dhe internacionale, bashkë me kafe dhe ëmbëlsira. Gjithashtu ofrohen edhe verëra të ndryshme të mrekullueshme. 

 • Blerja e kuponave bëhet vetëm përmes faqes së Grouper`it !
 • Grouperi nuk mban asnjë përgjegjësi për shërbimin/produktin.
 • Nëse ju propozojnë të paguani në vend, Ju lutemi na informoni Këtu.
 • RO: Vetëm akomodim
 • BB: Fjetje dhe mëngjes
 • HB: Mëngjes dhe darkë
 • FB: Mëngjes, drekë dhe darkë
 • AI (All Inclusive): Mëngjes, drekë dhe darkë + pije

Dërgoni email kompanisë.

Ende nuk ka komente për këtë ujdi. Bëhu i pari që komenton.
Për të shkruar koment duhet të jeni të kyqur. Kyquni Këtu.