Kaloni pushime të paharrueshme dimërore (09.03-13.03.2020)! Paketë 5 ditore me mëngjes dhe darkë të përfshirë në RILA 4* Borovets për vetëm 277.2€

Çmimi од

277.2

Çmimi

Opsionet Zgjedhja e opsionit është fushë e domosdoshme!

Të blera: 59

 • Rr Zagrebi Nr.19 Pandora Tower , Arberi Pristina 10000

  Më dërgo atje

  +38344116070

  [email protected]

Fitoni

Oferta është për person për 5 netë për akomodim në dhomë Double superior Resort view për datë 09.03-13.03.2020

Opsionet e ofertës:

Double room €277.2

Në çmim përfshihen:

 • Akomodim në dhomë dyshe të renovuar me mëngjes dhe darkë
 • Përdorimi pishinës së brendshme, saunas, dhomës me avull, dhomës së relaksit dhe palestrës
 • Wi-Fi pa pagesë në hapësirat publike të hotelit

Kushtet

 • Kuponi mund të shfrytëzohet nga 09.03.2020 deri më 13.03.2020
 • Oferta vlenë vetëm për klientët e pajisur me viza!!
 • Para se të bleni kuponin, duhet që patjetër të kontaktoni agjensionin për disponueshmëri të dhomave në hotel (mund t'a bëni këtë me anë të seksionit kërkesë për rezervim)
 • Pas blerjes së kuponit duhet të kontaktoni agjensionin përsëri duke ua dërguar kuponët, në mënyrë që të kompletoni dhe konfirmoni rezervimin
 • Një kupon vlenë për vetëm një (1) person dhe për një (1) natë, për dy (2) persona duhet të blini dy (2) kupona
 • Transporti nuk është i përfshirë në çmim
 • Maksimumi i personave që mund të akomodohen në këtë dhomë është dy (2) të rritur dhe një (1) fëmije
 • Pagesat shtesë:
 • Taksat turistike prej 1.1€ për person për natë
 • Fëmiu i parë nga 2-11.99 vjeç paguan shtesën prej 124€
 • Oferta është e parefundueshme, përveç nëse nuk ka dhoma të lira në hotel

Përshkrimi

Hoteli me katër yje Rila, me afërsinë e tij me shpatet për skijim, është hoteli më mbresëlënës në Borovets. Hoteli ofron pushime perfekte për çdo moshë dhe gjatë çdo sezoni. Pas një rinovimi masiv në vitin 2015, Hotel Rila mirëpret të gjithë mysafirët e saj me një dizajn krejt të ri dhe një ambient modern modern të stilit alpin. Që nga tetori i vitit 2017 hoteli u ofron klientëve të tij Dhoma dhe apartamente Superiore me dizajn elegant alpin. 

 • Blerja e kuponave bëhet vetëm përmes faqes së Grouper`it !
 • Grouperi nuk mban asnjë përgjegjësi për shërbimin/produktin.
 • Nëse ju propozojnë të paguani në vend, Ju lutemi na informoni Këtu.
 • RO: Vetëm akomodim
 • BB: Fjetje dhe mëngjes
 • HB: Mëngjes dhe darkë
 • FB: Mëngjes, drekë dhe darkë
 • AI (All Inclusive): Mëngjes, drekë dhe darkë + pije

Dërgoni email kompanisë.

Ende nuk ka komente për këtë ujdi. Bëhu i pari që komenton.
Për të shkruar koment duhet të jeni të kyqur. Kyquni Këtu.