Kaloni pushime të paharrueshme dimërore (10.02-15.02.2020)! Paketë 6 ditore me mëngjes përfshirë në Premier Luxury Mountain Resort 5* Bansko

Çmimi од

319

Çmimi

Opsionet Zgjedhja e opsionit është fushë e domosdoshme!

 • Rr Zagrebi Nr.19 Pandora Tower , Arberi Pristina 10000

  Më dërgo atje

  +38344116070

  [email protected]

Fitoni

Oferta është për person për 5 netë për akomodim sipas zgjedhjes suaj në periudhë 10.02-15.02.2020

Opsionet e ofertës:

Double smart €319
Junior suite €374

Në çmim përfshihen:

 • Akomodim me mëngjes
 • Përdorimi pishinës së brendshme dhe të jashtme, Spa Qendrës si dhe palestrës
 • Wi-Fi pa pagesë në hapësirat publike të hotelit 
 • Taksat turistike

Kushtet

 • Kuponi mund të shfrytëzohet nga 10.02.2020 deri më 15.02.2020
 • Para se të bleni kuponin, duhet që patjetër të kontaktoni agjensionin për disponueshmëri të dhomave në hotel (mund t'a bëni këtë me anë të seksionit kërkesë për rezervim)
 • Pas blerjes së kuponit duhet të kontaktoni agjensionin përsëri duke ua dërguar kuponët, në mënyrë që të kompletoni dhe konfirmoni rezervimin
 • Një kupon vlenë për vetëm një (1) person, për dy (2) persona duhet të blini dy (2) kupona
 • Transporti nuk është i përfshirë në çmim
 • Pagesat shtesë:
 • Një fëmijë nga 0-5.99 vjeç është pa pagesë
 • Fëmijët nga 6-11.99 vjeç paguajnë shtesë prej nga 143€
 • I rrituri i tretë paguan shtesë prej 198€
 • Oferta është e parefundueshme, përveç nëse nuk ka dhoma të lira në hotel

Përshkrimi

Premier Luxury Mountain Resort ndodhet në Bansko buzë Maleve Pirin, 700m nga lifti i skive. Ka dhoma me mjaft hapësirë me interier të drunjtë dhe WiFi pa pagesë në të gjitha hapësirat e hotelit. Hoteli ofron leje kalimi VIP për në ski lift. Hoteli ka bare dhe restaurante ku klientët mund të shijojnë ushqimin e mrekullueshëm.
Premier Luxury Mountain Resort ka Spa qendër ku mund të relaksoheni si askund më parë. Klientët mund të përfitojnë nga pishina e brendshme, sauna dhe hamami. Ka gjithashtu një klub për fëmijë vetëm për misafirët e vegjël.
Shpatet 70km ofrojnë mundësi të mrekullueshme të skijimit apo snoubordingut, ndërsa në recepsion mund të rezervoni dhe organizoni aktivitete tjera shtesë. Gjithashtu ofrohet edhe transfer pa pagesë për te lifti i skive.

 • Blerja e kuponave bëhet vetëm përmes faqes së Grouper`it !
 • Grouperi nuk mban asnjë përgjegjësi për shërbimin/produktin.
 • Nëse ju propozojnë të paguani në vend, Ju lutemi na informoni Këtu.
 • RO: Vetëm akomodim
 • BB: Fjetje dhe mëngjes
 • HB: Mëngjes dhe darkë
 • FB: Mëngjes, drekë dhe darkë
 • AI (All Inclusive): Mëngjes, drekë dhe darkë + pije

Dërgoni email kompanisë.

Ende nuk ka komente për këtë ujdi. Bëhu i pari që komenton.
Për të shkruar koment duhet të jeni të kyqur. Kyquni Këtu.