Pushime në Polihrono, Greqi! Zbritje për 7 netë me mëngjes të përfshirë në Polychrono Beach Hotel 3* Halkidiki për periudhë sipas zgjedhjes suaj

Çmimi од

194

Çmimi

Opsionet Zgjedhja e opsionit është fushë e domosdoshme!

Vlera

209 €

Zbritje

7%

Kurseni

15 €

Fitoni

Oferta është për person për 7 netë me mëngjes dhe akomodim në periudhë sipas zgjedhjes suaj në Plychrono Beach Hotel 3*, Halkidiki, Greqi

Opsionet e ofertës:

1/3 (01.09-08.09.2019) €209
€194
1/4 (01.09-08.09.2019) €219
€200
Dhomë 1/4 në katin përdhesë (01.09-08.09.2019) €185
€172.05
1/3 (08.09-15.09.2019) €169
€157
1/4 (08.09-15.09.2019) €179
€166
Dhomë 1/4 në katin përdhesë (08.09-15.09.2019) €145
€135
1/3 (15.09-22.09.2019) €149
€139
1/4 (15.09-22.09.2019) €159
€148
Dhomë 1/4 në katin përdhesë (15.09-22.09.2019) €125
€116

Kushtet

 • Kuponi mund të shfrytëzohet nga 05.08.2019 deri më 22.09.2019
 • Oferta vlenë vetëm për klientët e pajisur me viza!!
 • Para se të bleni kuponin, duhet që patjetër të na kontaktoni për disponueshmëri të dhomave në hotel
 • Pas blerjes së kuponit duhet të na kontaktoni në mënyrë që të kompletoni dhe konfirmoni rezervimin
 • Një kupon vlenë për vetëm një (1) person, për dy (2) persona duhet të blini dy (2) kupona
 • Pagesat shtesë:
 • Taksa turistike prej 1.50€ për dhomë në natë duhet të paguhet në hotel
 • Mundësia për transport: 35€ nga Shkupi për person të rritur
 • Mundësia për transport: 25€ nga Shkupi për fëmijë nga 0-11.99 
 • Fëmiu i dytë deri në 11.99 vjeç në dhomë Quadraple (1/4) - FALAS!
 • Fëmiu i parë deri në 11.99 vjeç në dhomë Quadraple (1/4) paguan 50% të çmimit të të rriturit
 • Fëmiu i tretë deri në 11.99 vjeç në dhomë Quadraple (1/4)  paguan 50% të çmimit të të rriturit
 • I rrituri i tretë në shtrat të rregullt në Triple (1/3) apo Quadraple (1/4) paguan 50% të çmimit të rritur
 • I rrituri i katërt në shtrat të rregullt paguan 75% të çmimit të të të rriturit

Përshkrimi

Vendndodhja: Greqi / Halkidiki / Kassandra / Polihrono

Plazhi: Plazh privat, me rërë dhe pak guralecë

Shërbimi: Fjetje dhe mëngjes

Interneti: Free wi-fi në recepsion, bar dhe plazh

Akomodimi: Hoteli ka dhoma në katin përdhesë (bodrum), katin e parë dhe të dytë. Të gjitha dhomat janë të pajisura kondicioner (me pagesë shtesë), TV satelitor, telefon, mini frigorifer/mini bar, banjo me dush, ballkon. Bungalot kanë terracë të përbashkët.

Përmbajtja e hotelit: Hoteli ndodhet në plazhin e vet, të rregulluar me shtretër dielli dhe çadra. Ajo ka restorantin e vet në të cilin shërbehet mëngjesi. Mund të shijoni pije freskuese, kafe në barin e jashtëm të hotelit - në taeracë me një pamje të bukur të Gjirit Toronios. Hoteli është i vendosur në shëtitoren e Polihronos dhe është afër taverna të ndryshme, kafeneve dhe dyqaneve.
Klientët mund të përdorin hapësirën publike të parkimit.

 • Blerja e kuponave bëhet vetëm përmes faqes së Grouper`it !
 • Grouperi nuk mban asnjë përgjegjësi për shërbimin/produktin.
 • Nëse ju propozojnë të paguani në vend, Ju lutemi na informoni Këtu.
 • RO: Vetëm akomodim
 • BB: Fjetje dhe mëngjes
 • HB: Mëngjes dhe darkë
 • FB: Mëngjes, drekë dhe darkë
 • AI (All Inclusive): Mëngjes, drekë dhe darkë + pije

Dërgoni email kompanisë.

Ende nuk ka komente për këtë ujdi. Bëhu i pari që komenton.
Për të shkruar koment duhet të jeni të kyqur. Kyquni Këtu.