Kaloni pushime të paharrueshme dimërore (08.02-13.02.2020)! Paketë 6 ditore me mëngjes dhe darkë të përfshira në Hotel MPM Guiness 4* Bansko për vetëm 225.5€ për person

Çmimi

225.5

 • Rr Zagrebi Nr.19 Pandora Tower , Arberi Pristina 10000

  Më dërgo atje

  +38344116070

  [email protected]

Fitoni

Oferta është për person për 5 netë për akomodim në Studio në data 08.02-13.02.2020

Në çmim përfshihen:

 • Akomodim në dhomë dyshe me mëngjes dhe darkë
 • Përdorimi pishinës së brendshme, saunas, dhomës së relaksit dhe palestrës
 • Wi-Fi pa pagesë 
 • Taksat turistike

Kushtet

 • Kuponi mund të shfrytëzohet nga 08.02.2020 deri më 13.02.2020
 • Oferta vlenë vetëm për klientët e pajisur me viza!!
 • Para se të bleni kuponin, duhet që patjetër të kontaktoni agjensionin për disponueshmëri të dhomave në hotel (mund t'a bëni këtë me anë të seksionit kërkesë për rezervim)
 • Pas blerjes së kuponit duhet të kontaktoni agjensionin përsëri duke ua dërguar kuponët, në mënyrë që të kompletoni dhe konfirmoni rezervimin
 • Një kupon vlenë për vetëm një (1) person, për dy (2) persona duhet të blini dy (2) kupona
 • Transporti nuk është i përfshirë në çmim
 • Maksimumi i personave që mund të akomodohen në këtë hotel është tre (3) të rritur dhe një (1) fëmijë
 • Pagesat shtesë:
 • I rrituri i tretë paguan shtesën prej 181.5€
 • Një fëmijë nga 2-12.99 vjeç paguan shtesën prej 71.5€
 • Oferta është e parefundueshme, përveç nëse nuk ka dhoma të lira në hotel

Përshkrimi

Ky hotel familjar me 4 yje tashmë është kthyer në vendin e preferuar të skiatorëve. Vetëm 200 metra, në distancë nga gondola e Banskos, MPM Hotel Guinness ju tërheq me arkitekturën dhe stilin e tij unik atrium. Hoteli u ofron miqve të tij atmosferë komode dhe një shërbim profesional.
Tashmë LIFT PASS-at për skijim në Bansko mund të blihen në recepsionin e këtij hoteli.

 • Blerja e kuponave bëhet vetëm përmes faqes së Grouper`it !
 • Grouperi nuk mban asnjë përgjegjësi për shërbimin/produktin.
 • Nëse ju propozojnë të paguani në vend, Ju lutemi na informoni Këtu.
 • RO: Vetëm akomodim
 • BB: Fjetje dhe mëngjes
 • HB: Mëngjes dhe darkë
 • FB: Mëngjes, drekë dhe darkë
 • AI (All Inclusive): Mëngjes, drekë dhe darkë + pije

Dërgoni email kompanisë.

Ende nuk ka komente për këtë ujdi. Bëhu i pari që komenton.
Për të shkruar koment duhet të jeni të kyqur. Kyquni Këtu.