Last Minute në Kalithea, Greqi! Zbritje për 7 netë me mëngjes të përfshirë në Hotel Maya Bay, Kalithea, Halkidiki për periudhë sipas zgjedhjes suaj

Çmimi од

166

Çmimi

Opsionet Zgjedhja e opsionit është fushë e domosdoshme!

Vlera

179 €

Zbritje

7%

Kurseni

13 €

Fitoni

Oferta është për person për 7 netë me mëngjes dhe akomodim në dhomë dyshe standarde në Hotel Maya Bay 3*, Kalithea për periudhë sipas zgjedhjes suaj

Opsionet e ofertës:

08.09-15.09.2019 €179
€166

Kushtet

 • Kuponi mund të shfrytëzohet nga 11.08.2019 deri më 08.09.2019
 • Oferta vlenë vetëm për klientët e pajisur me viza!!
 • Para se të bleni kuponin, duhet që patjetër të na kontaktoni për disponueshmëri të dhomave në hotel
 • Pas blerjes së kuponit duhet të kontaktoni agjensionin, në mënyrë që të kompletoni dhe konfirmoni rezervimin
 • Një kupon vlenë për vetëm një (1) person, për dy (2) persona duhet të blini dy (2) kupona
 • Për të shfrytëzuar qadrat në plazh, duhet të blini pije në barin e plazhit në vlerë deri në 5€
 • Nuk lejohen ushqimet dhe pijet nga jashtë plazhës; të gjitha duhet të blihen në plazh
 • Në një dhomë maksimumi mund të akomodohen dy (2) të rritur dhe dy (2) fëmijë nga 0-11.99 vjeç ose tre (3) të rritur
 • Pagesat shtesë:
 • Taksa turistike prej 1.50€ për dhomë në natë duhet të paguhet në hotel
 • Mundësia për transport: 35€ nga Shkupi për person të rritur
 • Mundësia për transport: 25€ nga Shkupi për fëmijë nga 0-11.99 
 • Fëmiu i parë deri në 11.99 vjeç - FALAS!
 • Fëmiu i dytë deri në 11,99 vjeç - shtesë prej 13€ euro për një natë;
 • I rrituri i tretë i akomoduar në shtrat ekstra paguan shtesën prej 17€ për një natë
 • Mini bari, kasaforta, shërbimi në dhomë si dhe lavanderia janë me pagesë shtesë dhe paguhen në recepsion
 • Të gjitha masazhat janë me pagesë ekstra

Përshkrimi

Maya Bay 3* ndodhet në Halkidiki, Greqi. Hoteli ka një vendndodhje te mrekullueshme, duke marrë parasysh që gjendet në qendër të Kalithea-s, e që në të njejtën kohë ofron një pamje të mrekullueshme të Gjirit te Toronios. Pranë hotelit janë klubet e natës më të famshme në këtë rajon, të cilat ofrojnë një program të larmishëm. Plazhi i mrekullueshëm me rërë ndodhet më pak se 5 minuta ecje nga hoteli.

Të gjitha dhomat në këtë hotel janë të pajisura me TV, mini bar, kondicioner, telefon, tharëse flokësh, LCD TV, kasafortë, divan (krevat shtesë), ballkon, banjo me dush dhe kanë pamje të pjesshme nga deti. Brenda hotelit ka një sallë enkas për fëmijë. 

 • Blerja e kuponave bëhet vetëm përmes faqes së Grouper`it !
 • Grouperi nuk mban asnjë përgjegjësi për shërbimin/produktin.
 • Nëse ju propozojnë të paguani në vend, Ju lutemi na informoni Këtu.
 • RO: Vetëm akomodim
 • BB: Fjetje dhe mëngjes
 • HB: Mëngjes dhe darkë
 • FB: Mëngjes, drekë dhe darkë
 • AI (All Inclusive): Mëngjes, drekë dhe darkë + pije

Dërgoni email kompanisë.

Ende nuk ka komente për këtë ujdi. Bëhu i pari që komenton.
Për të shkruar koment duhet të jeni të kyqur. Kyquni Këtu.