Kaloni pushime të paharrueshme dimërore (05.01-10.01.2020)! 15% zbritje në paketën 6 ditore me mëngjes të përfshirë në Hotel Lucky Bansko 5* për vetëm 220€

Çmimi

233.1

Vlera

259 €

Zbritje

10%

Kurseni

25.9 €

 • Rr Zagrebi Nr.19 Pandora Tower , Arberi Pristina 10000

  Më dërgo atje

  +38344116070

  [email protected]

Fitoni

Oferta është për person për 5 netë për akomodim në Studio në data 05.01-10.01.2020

Në çmim përfshihen:

 • Akomodim në dhomë dyshe me mëngjes 
 • Përdorimi pishinës së brendshme, saunas, dhomës së relaksit dhe palestrës
 • Wi-Fi pa pagesë 
 • Transferi për te gondola

Kushtet

 • Kuponi mund të shfrytëzohet nga 05.01.2020 deri më 10.01.2020
 • Oferta vlenë vetëm për klientët e pajisur me viza!!
 • Para se të bleni kuponin, duhet që patjetër të kontaktoni agjensionin për disponueshmëri të dhomave në hotel (mund t'a bëni këtë me anë të seksionit kërkesë për rezervim)
 • Pas blerjes së kuponit duhet të kontaktoni agjensionin përsëri duke ua dërguar kuponët, në mënyrë që të kompletoni dhe konfirmoni rezervimin
 • Një kupon vlenë për vetëm një (1) person dhe për një (1) natë, për dy (2) persona duhet të blini dy (2) kupona
 • Transporti nuk është i përfshirë në çmim
 • Maksimumi i personave që mund të akomodohen në këtë dhomë është dy (2) të rritur dhe një (1) fëmije
 • Pagesat shtesë:
 • Taksat turistike prej 1.1€ për person për natë
 • Një fëmijë nga 2-11.99 vjeç akomodohet pa pagesë
 • Oferta është e parefundueshme, përveç nëse nuk ka dhoma të lira në hotel

Përshkrimi

Qysh në hapjen e tij, Lucky Bansko u bë ndër hotelet më të avancuara në Bansko. Përgjatë viteve, Lucky Bansko Aparthotel SPA & Relax është duke u zhvilluar dhe duke kërkuar një pozicion drejtues jo vetëm në Bansko, por edhe ndër hotelet më prestigjioz dhe luksoz në Bullgari.
Brenda disa viteve, hoteli u rinovua dhe tani ka një bar modern në holl, 3 restorante, 5 salla konferencash të mëdha dhe më të vogla, një kompleks të bukur ujor në natyrë, qendër ultra inovative SPA, veshjet e skive, klubin për fëmijë, dy zona kompjuterike të pajisura plotësisht, një garazh dhe dy parkingje jashtë, si dhe një shesh lojrash në natyrë.
Dhomat në hotel janë të tipit studio apo apartament e që përveç kushteve të mrekullueshme të akomodimit, ka edhe një aneks kuzhine të pajisur plotësisht me pjata të nxehta qeramike, furrë me mikrovalë, prodhues kafeje, toster, pjata të nxehta, enë gatimi, etj. 

 • Blerja e kuponave bëhet vetëm përmes faqes së Grouper`it !
 • Grouperi nuk mban asnjë përgjegjësi për shërbimin/produktin.
 • Nëse ju propozojnë të paguani në vend, Ju lutemi na informoni Këtu.
 • RO: Vetëm akomodim
 • BB: Fjetje dhe mëngjes
 • HB: Mëngjes dhe darkë
 • FB: Mëngjes, drekë dhe darkë
 • AI (All Inclusive): Mëngjes, drekë dhe darkë + pije

Dërgoni email kompanisë.

Ende nuk ka komente për këtë ujdi. Bëhu i pari që komenton.
Për të shkruar koment duhet të jeni të kyqur. Kyquni Këtu.