Kaloni pushime të paharrueshme dimërore (10.02-15.02.2020)! Paketë 6 ditore me mëngjes dhe darkë të përfshira në Hotel Lion Bansko 4* për 218€

Çmimi

218

SASI E LIMITUAR

 • Rr Zagrebi Nr.19 Pandora Tower , Arberi Pristina 10000

  Më dërgo atje

  +38344116070

  [email protected]

Fitoni

Oferta është për person për 5 netë për akomodim në Double room në data 10.02-15.02.2020

Në çmim përfshihen:

 • Akomodim në dhomë dyshe me mëngjes 
 • Përdorimi pishinës së brendshme, saunas, dhomës së relaksit dhe palestrës
 • Wi-Fi pa pagesë në vendet publike të hotelit
 • Taksat turistike

Kushtet

 • Kuponi mund të shfrytëzohet nga 10.02.2020 deri më 15.02.2020
 • Oferta vlenë vetëm për klientët e pajisur me viza!!
 • Para se të bleni kuponin, duhet që patjetër të kontaktoni agjensionin për disponueshmëri të dhomave në hotel (mund t'a bëni këtë me anë të seksionit kërkesë për rezervim)
 • Pas blerjes së kuponit duhet të kontaktoni agjensionin përsëri duke ua dërguar kuponët, në mënyrë që të kompletoni dhe konfirmoni rezervimin
 • Një kupon vlenë për vetëm një (1) person dhe për një (1) natë, për dy (2) persona duhet të blini dy (2) kupona
 • Transporti nuk është i përfshirë në çmim
 • Pagesat shtesë:
 • I rrituri i tretë paguan shtesën prej 163.5€
 • Një fëmijë nga 4-12.99 vjeç paguan shtesën prej 86€ 
 • Oferta është e parefundueshme, përveç nëse nuk ka dhoma të lira në hotel

Përshkrimi

Një nga top zgjedhjet në Bansko. Lion Bansko Hotel ofron dhoma të pajisura plotësisht, të dekoruara bukur, një restorant elegant me një bar dhe byfe, si dhe qendër spa dhe Wellness. Restoranti shërben kuzhinë tradicionale bullgare si dhe ate evropiane. Baret e natës kanë kapacitet deri në 90 persona, duke ofruar argëtim mbresëlënës dhe një atmosferë të mrekullueshme.

Hoteli Lion ofron shërbim falas për tek ashensori i skive.

 • Blerja e kuponave bëhet vetëm përmes faqes së Grouper`it !
 • Grouperi nuk mban asnjë përgjegjësi për shërbimin/produktin.
 • Nëse ju propozojnë të paguani në vend, Ju lutemi na informoni Këtu.
 • RO: Vetëm akomodim
 • BB: Fjetje dhe mëngjes
 • HB: Mëngjes dhe darkë
 • FB: Mëngjes, drekë dhe darkë
 • AI (All Inclusive): Mëngjes, drekë dhe darkë + pije

Dërgoni email kompanisë.

Ende nuk ka komente për këtë ujdi. Bëhu i pari që komenton.
Për të shkruar koment duhet të jeni të kyqur. Kyquni Këtu.