Vera në Halkidiki (01.07-06.07.2020)! Kassandra Palace Hotel & Spa 5*, paketë 6 ditore duke përfshirë mëngjesin dhe darkën nga 313€

Çmimi

313

SASI E LIMITUAR

Të blera: 1

 • Rr Zagrebi Nr.19 Pandora Tower , Arberi Pristina 10000

  Më dërgo atje

  +38344116070

  [email protected]

Fitoni

Çmimi është për person për akomodim në Double Room - Mountain View për periudhë 01.06-06.06.2020

Në çmim janë të përfshira:

 • Akomodimi me mëngjes dhe darkë
 • Përdorimi pa pagesë i pishinës së jashtme dhe të brendshme
 • Qadrat dhe shezllonet në plazh
 • Parkingu pa pagesë
 • Wi-fi pa pagesë 
 • Përdorimi pa pagesë i kondicionerit në dhomë

Kushtet

 • Kuponi mund të shfrytëzohet nga 01.07.2020 deri më 06.07.2020
 • Oferta vlenë vetëm për klientët e pajisur me viza!!
 • Para se të bleni kuponin, duhet që patjetër të na për disponueshmëri të dhomave në hotel
 • Pasi të bleni kuponin, duhet të na e dërgoni në email, në mënyrë që të kompletoni dhe konfirmoni rezervimin
 • Oferta është për person për akomodim në dhomë dyshe standarde
 • Një kupon vlenë për vetëm një (1) person, për dy (2) persona duhet të blini dy (2) kupona
 • Maksimumi i personave që mund të akomodohen në këtë lloj dhome është dy (2) të rritur
 • Pagesat shtesë:
 • Taksat turistike paguhen në recepsion
 • Transporti nuk është i përfshirë në çmim
 • Përdorimi i saunas, xhakuzit, hammamit, sallonit të bukurisë, aromaterapisë, masazh, trajtime fytyre dhe trupore.
 • Mini bari, kasaforta, shërbimi në dhomë si dhe lavanderia janë me pagesë shtesë dhe paguhen në recepsion
 • Pijet gjatë vakteve të ngrënies nuk janë të përfshira në çmim
 • Të gjitha masazhat janë me pagesë ekstra
 • Baby cot është me kërkesë dhe kushton 5€ në natë

Përshkrimi

Vendosur përgjatë një plazhi privat me rërë, të shënuar me Blue Flag, Kassandra Palace ka një spa qendër dhe një pishinë të brendshme. Duke përfshirë një restorant me pamje nga deti Egje, ky hotel ofron dhoma me pamje nga kopshti, mali apo nga deti.Ka WiFi falas në të gjithë hapësirën
Peshqirë pa pagesë ofrohen për pishinë dhe plazh. Ekzistojnë edhe një pishinë dhe një klub animacioni për fëmijë.
Dhomat e ndritshme dhe të ajrosura kanë ballkon privat. Secila vjen me një TV satelit të sheshtë, kondicioner dhe mini frigorifer. Banjot kanë vaskë, tharëse flokësh dhe pajisje tjera.
Spa qendra përmban vaskë të nxehtë, sauna, hamam dhe pishinë të brendshme me ujë të nxehtë. Qendra sportive përfshinë palestrën ku mbahen klasa yoga dhe pilates dhe një fushë tenisi.
Restauranti Ammos Tavern shërben ushqime greke dhe ndërkombëtare, si dhe meze dhe pije. Klientët mund të shijojnë kokteje freskuese në hollin e hotelit ose në barin e plazhit.
Kassandra Palace ndodhet 1.5 km nga qendra e Kriopigit. Aeroporti Ndërkombëtar i Selanikut është 80 km larg, ndërsa parkingu është pa pagesë.

Çiftet veçanërisht pëlqejnë lokacionin.

 • Blerja e kuponave bëhet vetëm përmes faqes së Grouper`it !
 • Grouperi nuk mban asnjë përgjegjësi për shërbimin/produktin.
 • Nëse ju propozojnë të paguani në vend, Ju lutemi na informoni Këtu.
 • RO: Vetëm akomodim
 • BB: Fjetje dhe mëngjes
 • HB: Mëngjes dhe darkë
 • FB: Mëngjes, drekë dhe darkë
 • AI (All Inclusive): Mëngjes, drekë dhe darkë + pije

Dërgoni email kompanisë.

Ende nuk ka komente për këtë ujdi. Bëhu i pari që komenton.
Për të shkruar koment duhet të jeni të kyqur. Kyquni Këtu.