Kaloni pushime të paharrueshme dimërore (05.01-01.10.2020)! 15% zbritje në paketën 6 ditore me mëngjes dhe darkë të përfshira në Festa Winter Palace 5* Borovec për vetëm 290€ për person

Çmimi

290

Vlera

341 €

Zbritje

15%

Kurseni

51 €

Koha e mbetur

 • Rr Zagrebi Nr.19 Pandora Tower , Arberi Pristina 10000

  Më dërgo atje

  +38344116070

  [email protected]

Fitoni

Oferta është për person për akomodim në dhomë Double në periudhë (05.01-01.10.2020)

Në çmim përfshihen:

 • Akomodimi me mëngjes dhe darkë 
 • Përdorimi pishinës së brendshme, saunas, dhomës së relaksit dhe palestrës
 • Wi-Fi pa pagesë në vendet publike të hotelit

Kushtet

 • Kuponi mund të shfrytëzohet nga 05.01.2020 deri më 10.01.2020
 • Oferta vlenë vetëm për klientët e pajisur me viza!!
 • Para se të bleni kuponin, duhet që patjetër të kontaktoni agjensionin për disponueshmëri të dhomave në hotel (mund t'a bëni këtë me anë të seksionit kërkesë për rezervim)
 • Pas blerjes së kuponit duhet të kontaktoni agjensionin përsëri duke ua dërguar kuponët, në mënyrë që të kompletoni dhe konfirmoni rezervimin
 • Një kupon vlenë për vetëm një (1) person, për dy (2) persona duhet të blini dy (2) kupona
 • Transporti nuk është i përfshirë në çmim
 • Pagesat shtesë:
 • Taksat turistike prej 1.1€ për person për natë
 • Një fëmijë nga 0-12.99 vjeç është pa pagesë
 • I rrituri i tretë paguan shtesën prej 203€
 • Oferta është e parefundueshme, përveç nëse nuk ka dhoma të lira në hotel

Përshkrimi

Hoteli luksoz me 5 yje, Festa Winter Palace në Borovec, ndodhet në rrëzë të Maleve Rila dhe është vetëm 100 metra nga shpatet e skive dhe teleferiku. Me një qendër të madhe Spa përfshirë një pishinë, sauna, banjë me avull, palestrën dhe një gamë të gjerë masazhesh është një vend i shkëlqyeshëm për t'u çlodhur pas një dite në mal. 
Hoteli ka orendi luksoze me pëlhura të pasura, dhoma te me hapësirë të bollshme dhe suita që kanë ballkone me pamje nga mali. Ndërsa për ushqim dhe pije, ju mund të zgjedhni midis 2 restoranteve dhe 2 bareve që shërbejnë gatime dhe pije të zgjedhura.

 • Blerja e kuponave bëhet vetëm përmes faqes së Grouper`it !
 • Grouperi nuk mban asnjë përgjegjësi për shërbimin/produktin.
 • Nëse ju propozojnë të paguani në vend, Ju lutemi na informoni Këtu.
 • RO: Vetëm akomodim
 • BB: Fjetje dhe mëngjes
 • HB: Mëngjes dhe darkë
 • FB: Mëngjes, drekë dhe darkë
 • AI (All Inclusive): Mëngjes, drekë dhe darkë + pije

Dërgoni email kompanisë.

Ende nuk ka komente për këtë ujdi. Bëhu i pari që komenton.
Për të shkruar koment duhet të jeni të kyqur. Kyquni Këtu.