Kaloni pushime të paharrueshme dimërore (04.03-09.03.2021)! Paketën 6 ditore me mëngjes dhe darkë të përfshira në Hotel Festa Chamkoria 4*

Çmimi

158

 • Rr Zagrebi Nr.19 Pandora Tower , Arberi Pristina 10000

  Më dërgo atje

  +38344116070

  [email protected]

Fitoni

Oferta është për person për 5 netë për akomodim në Double room në data 04.03-09.03.2021

Në çmim përfshihen:

 • Akomodimi në dhomë dyshe me mëngjes dhe darkë
 • Përdorimi pishinës së brendshme, saunas, dhomës me avull, dhomës së relaksit dhe palestrës
 • Wi-Fi pa pagesë në hapësirat publike të hotelit
 • Transporti për te gondola

Kushtet

 • Kuponi mund të shfrytëzohet nga 04.03.2021 deri më 09.03.2021
 • Oferta vlenë vetëm për klientët e pajisur me viza!!
 • Para se të bleni kuponin, duhet që patjetër të kontaktoni agjensionin për disponueshmëri të dhomave në hotel (mund t'a bëni këtë me anë të seksionit kërkesë për rezervim)
 • Pas blerjes së kuponit duhet të kontaktoni agjensionin përsëri duke ua dërguar kuponët, në mënyrë që të kompletoni dhe konfirmoni rezervimin
 • Një kupon vlenë për vetëm një (1) person dhe për një (1) natë, për dy (2) persona duhet të blini dy (2) kupona
 • Transporti nuk është i përfshirë në çmim
 • Maksimumi i personave që mund të akomodohen në këtë dhomë është dy (2) të rritur
 • Pagesat shtesë:
 • Taksat turistike prej 1.1€ 
 • Oferta është e parefundueshme, përveç nëse nuk ka dhoma të lira në hotel

Përshkrimi

Festa Chamkoria ndodhet në resortin për skijim në Borovets, midis bukurive të pyjeve të pishave shekullore. Hoteli është 1200 m larg qendrës së skijimit. Ashensori i skivea ju çon në qendrën më të lartë të skive në Gadishullin Ballkanik - "Markudjik".
Ai ju ofron ambiente të shkëlqyera të Wellness-it përfshirë një pishinë të brendshme, fizioterapi dhe trajtime masazhesh të ndryshme, një palestër dhe një sauna.
Kuzhina e shijshme lokale dhe ndërkombëtare shërbehet në restorantin kryesorë, ndërsa ka edhe një bar në lobi dhe një bar nate. 

 • Blerja e kuponave bëhet vetëm përmes faqes së Grouper`it !
 • Grouperi nuk mban asnjë përgjegjësi për shërbimin/produktin.
 • Nëse ju propozojnë të paguani në vend, Ju lutemi na informoni Këtu.
 • RO: Vetëm akomodim
 • BB: Fjetje dhe mëngjes
 • HB: Mëngjes dhe darkë
 • FB: Mëngjes, drekë dhe darkë
 • AI (All Inclusive): Mëngjes, drekë dhe darkë + pije

Dërgoni email kompanisë.

Ende nuk ka komente për këtë ujdi. Bëhu i pari që komenton.
Për të shkruar koment duhet të jeni të kyqur. Kyquni Këtu.